Аркадий Войтюк подвел итоги года и рассказал всю правду о себе

Представитель Украины на конкурсе "Новая волна 2013", экс-участник шоу "Х-фактор", а нынче востребованный певец Аркадий Войтюк написал в своих аккаунтах в социальных о том, насколько насыщенно прошел его год.

Ярослава Рожок
Ярослава Рожок
редактор
1 января 2014, 10:00
Шоу-бизнес
© facebook

Приводим вам текст Аркадия Войтюка, сохраняя авторский стиль.

 - Закінчується 2013 рік і так багато в ньому сталося, що здається він був вічний )) В цьому році я і високо взлітав, і сильно падав! Але плюсів було занадто багато, щоб помітити це незначне падіння )) Якщо детально, то:

- Визначив для себе головне, що співати англійською - це круто, але заспівати українською і щоб це слухалося достойно - ще крутіше!

- Працював днями і ночами,аби пройти близько 6 кастингів на "Нову Хвилю", де щоразу доводив, що наразі сильніший і достойніший поїхати в Юрмалу, аніж хтось інший!(Так, у фіналі не повезло... Але ж треба десь програти, щоб потім голосно виграти)

- Здобув повагу від Ігоря Крутого, Олександра Ревзіна, Ігоря Матвієнко як автора, а це для мене багато чого вартує! - Співав на сцені з такими зірками як: Тіна Кароль, Кеті Топурія, Тамара Гвердцителі,Валерій Меладзе, Ігор Крутий, Лайма Вайкулє, Борис Моїсеєв (в останній його пісні навіть звучить мій бек-вокал)...

- Написав кучу пісень, які Ви згодом почуєте у альбомі! Пісні "Мамо" і "Все файно є" були на вершинах хіт-парадів, а "Let Me Free" до цих пір грає на Hit Fm, Lux Fm, Gala Radio, як пісня від виконавця "Addy V", і мало хто знає, що це я )))

- Зняв 3 відеокліпи, два з яких Ви бачили, а третій буде опублікований в січні, яким я особисто тішуся))

- В день Незалежності України, заспівав гімн разом з оркестром Збройних Сил на Хрещатику!

- Став бронзовим призером Вищої Української Ліги КВН з "VIP-Тернопіль"!

- Став номінантом на головну музичну премію країни "Yuna" як "відкриття року", фінал якої буде у березні!

- Але головна подія для мене у 2013 році відбулася у вересні! Я - ОДРУЖИВСЯ! )) Тепер маю сім'ю, з якою хочеться перевершувати минулорічні досягнення і прагнути до кращого життя! Чого і Вам бажаю! Нехай Ваші плани реалізуються, знайдуться нові вершини, а вдома завжди чекає кохана людина! З наступаючим Новим Роком! Щиро Ваш, Аркадій Войтюк!

Узнайте, кого Аркадий Войтюк поддерживает на шоу "Х-фактор 4".

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии (5)

символов 999
Сейчас обсуждают