Виталий Козловский впервые прокомментировал выступление в Москве

Виталий Козловский : "Я не заперечую своєї участі у концерті в Москві, присвяченому Дню Перемоги!"

Анастасия Барская
Анастасия Барская
журналист, копирайтер
11 мая 2018, 09:30
Шоу-бизнес
Виталий Козловский обвенчался? © https://www.instagram.com/vkozlovskiy/

Виталий Козловский выступил в Москве, что вызвало бурную реакцию со стороны СМИ и украинцев. Певец не анонсировал концерт в Москве в честь Дня Победы, но в Сети появилось много видео и фото, которые и дали понять, что артист выступил в России.

На своей странице в Facebook Виталий Козловский впервые прокомментировал эту новость. Артист отметил, что его туда пригласили украинцы, которые живут в России, и после долгих сомнений решил согласиться на это:

Але для уникнення спекуляцій вважаю за необхідне сказати наступне. За останні 4 роки я жодного разу не виступав у Росії і вважаю це недопустимим зі зрозумілих на те причин. Але коли від українців, які живуть у Росії, отримав запрошення виступити на концерті з нагоди Дня Перемоги - після тривалих сумнівів погодився. Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути, та з іншої нагоди цього виступу я б собі не дозволив. Переконаний, що ветерани в Москві такі ж, як і в Києві - вони разом пройшли страшну війну, перемогли у ній, заплативши дуже дорогу ціну. Вони йшли до кінця, не ділили себе на нації, це їх пам`ять. І вони заслуговують на те, щоб прожити свої останні роки гідно, відчуваючи нашу вдячність. Протистояння політиків (саме політиків, а не простих людей!!!), яке відбувається нині і призводить до нової війни та смертей моїх земляків - це страшно, але це не має нівелювати історію та подвиг тих, хто переміг у 1945-му. Не має ставати на заваді порозумінню людей адекватних та думаючих. Тому я не відмовився від цього виступу. І коли під час концерту отримав записку "Украина, мы тебя любим! Пусть всегда будет мир!" - Я зрозумів, що зробив усе правильно. Я чесний перед своєю Батьківщиною-Україною. Я неодноразово виступав у зоні АТО і підтримуватиму свою країну в усьому і завжди. Я пишаюся званням Заслуженого Артиста України і принциповою умовою мого виступу в Москві було - щоб саме так мене оголосили. Щоб я мав можливість спілкуватися зі сцени саме як Український артист і просувати українську ідею і нашу правду простим людям.

Полный текст поста Виталия Козловского в Facebook:

Я не заперечую своєї участі у концерті в Москві, присвяченому Дню Перемоги! Але для уникнення спекуляцій вважаю за...

Опубліковано Vitaliy Kozlovskiy 10 травня 2018 р.


Напомним, что дочь Оли Поляковой решила попробовать себя в роли актрисы. В семье Оли Поляковой растет еще одна артистка. Подробности читай по ссылке.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Все самые яркие и интересные новости смотри на главной странице женского онлайн-ресурса tochka.net.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают