Светлана Тарабарова показала фото с мамой

Украинская певица Светлана Тарабарова опубликовала фото с мамой

Свадьба Светланы Тарабаровой: ведущим праздника станет актер "Квартала"  © Олег Батрак, tochka.net

28-летняя известная украинская исполнительница Светлана Тарабарова разместила фото с родным человеком - мамой.

к слову, артистка призналась, что мама для нее является примером, как надо быть фанатом своего дела, искренне быть влюбленным в свою профессию.

Мама - безцінний вихователь наймолодших людей нашого світу за покликом серця і вже 45 років поспіль віддає всю себе, виховала не одне покоління ! Вона завжди червоніє і дивується дивам ( дивись фото 2 - вона просто нереальна, такі емоції ніяк не сфабрикуєш)), як дитина ! Люблю неймовірно ... слів не вистачить передати. Мрію бути схожою не неї із своїми дітьми!
добавила Светлана Тарабарова.

Пропоную сьогодні зробити не запланований День Матері і подякувати online , подумки і обов’язково в реальному житті нашим мамам💛ти зі мною ? ⠀ Пишіть свої історії у коментах , теплі спогади , а може ще чимось захочете поділитися ) ⠀ Мама ❤️ для мене вона є прикладом , як треба бути фанатом своєї справи , щиро бути закоханим у свою професію . Мама - безцінний вихователь наймолодших людей нашого світу за покликом серця і вже 45 років поспіль віддає всю себе, виховала не одне покоління ! Вона завжди червоніє і дивується дивам ( дивись фото 2 - вона просто нереальна 😍такі емоції ніяк не сфабрикуєш)) , як дитина ! Люблю неймовірно ... слів не вистачить передати ❤️ Мрію бути схожою не неї із своїми дітьми 🙌 ⠀ Всіх обіймаємо і біжимо літаки пускати ✈️ сторіз дивись ) P.S.: а тато в мене який кльовий)) розповім на наступних вихідних вам ☺️ ⠀ _______________ #myeverything #family #TARABAROVA #тарабарова #світла_сторона_музики #love #pregnant #happy

A post shared by @ tarabarova on

Отметим, что ранее беременная Светлана Тарабарова сообщила пол ребенка. Артистка призналась, что должна в сентябре родить мальчика.


Напомним о том, что Гайтана опубликовала редкое фото с подросшей дочкой и мужем. Подробности читай, перейдя по ссылке.

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Читай также


Новости партнёров


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают

Горячий гламур

Новости шоу-бизнеса

Ещё на tochka.net

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...