Светлана Тарабарова поделилась подробностями родов

Супруг Светланы Тарабаровой принимал участие в родах

TARABAROVA © пресс-служба

Певица TARABAROVA, которая недавно впервые стала мамой, уже сообщила имя ребенка и даже опубликовала с ним первые фотографии. Сейчас артистка решила рассказать, как прошли ее роды.

Светлана Тарабарова отметила, что супруг принимал участие в родах, хотя пара долго сомневалась:

Багато дискусій є на тему чи мусить батько бути присутнім під час пологів? Я на своєму досвіді переконалась, що якщо близька людина справді партнер по життю - народжувати треба разом!

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Артистка считает, что партнерские роды очень важны. И тогда намного легче рожать. Во всяком случае морально:

Мені було б дуууже важко, якщо б поряд не було його.. Всі перейми він робив мені масаж, який ми навчилися робити разом.

View this post on Instagram

МИ НАРОДЖУВАЛИ РАЗОМ! ⠀ Нарешті вдома, все спокійно, почуваю себе добре і є хвилинка поділитись з вами одним з найважливіших питань - ПІДТРИМКА ПІД ЧАС ПОЛОГІВ . Іншими словами - #ПартнерськіПологи . ⠀ Багато дискусій є на тему чи мусить батько бути присутнім під час пологів ? Я на своєму досвіді переконалась, що якщо близька людина справді партнер по життю - народжувати треба разом! ⠀ В мене була величезна підтримка всю вагітність , пологи і зараз післяпологовий період - це мій Олексій) ❤️🙏🙌 Мені було б дуууже важко , якщо б поряд не було його.. Всі перейми він робив мені массаж, який ми навчилися робити разом в Школі Відповідального Батьківства @leleka_clinic a_clinic . В найважчі моменти він дихав разом зі мною. І це мене реально заспокоювало! Я відчувала попри скажений біль, всю його любов. Ми шалено-щасливі, що наважилися пройти весь цей шлях разом . ⠀ А що ви думаєте з приводу #ПартнерськіПологи ? Пишіть в коментах 👇🏻 ⠀ А ми на прогулянку;) ⠀ #ДОБРЕСЕРЦЕ #TARABAROVA #тарабарова #світла_сторона_музики

A post shared by @ tarabarova on

Как ты относишься к партнерским родам?

проголосовать


Напомним, что Кейт Миддлтон впервые посетила публичное мероприятие после рождения третьего ребенка. Как Кейт Миддлтон выглядит после декрета? Смотри по ссылке.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Читай также


Новости партнёров


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают

Горячий гламур

Новости шоу-бизнеса

Ещё на tochka.net

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...