Анастасия Приходько сделала неожиданное заявление

Анастасия Приходько: "Втомилась слухати про те, що я не формат"

Анастасия Барская
Анастасия Барская
журналист, копирайтер
16 октября 2018, 10:25
Шоу-бизнес
Анастасия Приходько  © пресс-служба

Анастасия Приходько, которая недавно презентовала новый клип, сообщила неожиданную новость. На своей странице в Facebook артистка написала о проделанной работе за многие годы. А потом добавила, что уходит со сцены.

Певица Анастасия Приходько приняла такое решение в связи с тем, как к ней относятся в шоу-бизнесе. Артистка призналась, что долго боролась, но больше не хочет тратить свое время на то, что не могут оценить другие:

Я іду зі сцени!!! Втомилась слухати про те що я не формат. Музиканту справжньому важко коли він майже не має підтримки і його змушують стати схожим на всіх! Я не буду ніколи підлаштовуватися щоб бути модною, я справжня і зраджувати саму себе теж не буду, нажаль те що продається в магазинах "все по 10" купують швидше! Дякую всім хто був поруч, моїм друзям дякую за підтримку, моїй команді яка працювала зі мною, музикантам і просто людям які були поруч в складні часи.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Отметим, что Анастасия Приходько активно поддерживает участников АТО и даже создала движение "Вимагаю змін".

Також в Україні я отримала понад 15 різних нагород,від Філарета, за допомогу бійцям АТО,та звання Заслуженної Артистки України. Я вперше стала ведучою на телеканалі Ictv у програмі "Секретний фронт", також започаткували та презентували рух "Вимагаю змін", якій я передаю повністю Андрію Гергерту. Ми обїздили майже всю Америку, Італію, Іспанію, безліч концертів по Україні.

Доброго вечора дорогі друзі. Сподіваюсь Ви з повагою зрозумієте мене. За 5років які я прожила в Україні ми дуже...

Опубліковано Анастасією Костянтинівною Понеділок, 15 жовтня 2018 р.


Напомним, что Евгений Кошевой рассказал, почему сел на диету и о своем финансовом положении. Артист поделился интересными подробностями. Об этом – по ссылке.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999