Валентина Хамайко впервые прокомментировала рождение сына

Ведущая Валентина Хамайко поделилась интересными подробностями рождения четвертого ребенка

Валентина Хамайко родила © пресс-служба "1+1"

5 декабря украинская ведущая утреннего шоу "Завтрак Выходной" на телеканале "1+1", 36-летняя Валентина Хамайко, в четвертый раз стала мамой.

Валенина Хамайко родила в одном из столичных частных роддомов. И, как сразу сообщила, у нее родился сын: вес - 4 кг и рост - 58 см. Сейчас счастливая мама с малышом отдыхают в палате.

Останній раз я народжувала, дочку Мирославку, в 2013 році, зараз все змінилося. Малюку після пологів дають можливість відпочити. Він лежить із мамою десь близько 2 годин, і лише після того його оглядають, міряють і беруть якість аналізи
рассказала Валентина Хамайко.

Валентина Хамайко родила
Валентина Хамайко родила © instagram.com/valentinakhamaiko

Как рассказал муж телеведущей, известный спортсмен, вице-президент Федерации триатлона Украины Андрей Онистрат, роды прошли очень быстро:

Все у нас заняло 25 минут интенсивного процесса.

К роддому Валентина приехала вместе со своим мужем и была уверена, что совсем скоро у нее начнутся схватки. Как опытная женщина в родах, она понимала, что ей надо делать - больше двигаться. Для того чтобы не было скучно, Хамайко звонила к друзьям, которые ее развлекали. Ведущий Руслан Сеничкин был на связи с Валентиной и всячески ее поддерживал.

Четверті пологи – свідомі! У пологовий будинок ми приїхали о 19:00 і, я сказала лікарю, що до півночі народимо. Розкриття лише почалось і лікар трішки засумнівався в моїх словах. Я ж розуміла, що потрібно рухатися, а не лежати, тому почала розважати себе дзвінками до друзів та розмовами. Так, майже в компанії друзів і народила! Хлопчик мій високий 58 см і 4 кг. Очі мені ще не показував, а волосся темне. В суботу планую бути в ефірі! Син поважає мамину роботу. Народився так, щоб все зручно було!
рассказала детали своих родов Валентина Хамайко.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

С именем Валентина и Андрей еще не определились, но на то, чтобы дать имя сыну, у них есть только два дня:

Щодо імені, то ми ще не визначились і на прийняття рішення у нас є лише 2 дні, бо зараз свідоцтво видають в пологовому. Раніше можна було місяць думати
сказала Хамайко.

Валентина Хамайко родила
Валентина Хамайко родила © пресс-служба "1+1"

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Отметим, что для Валентины Хамайко и Андрея Онистрата новорожденный сын стал четвертой общим ребенком. Пара уже воспитывает троих детей: девятилетнюю Саломию, пятилетнюю Мирославу и семилетнего сына Михаила.

Старшие сестры и брат уже с нетерпением ждут встречи с младшим братиком.

Дівчата дуже зворушливо ставляться! В вечері до мене приїдуть, а Михайло повернеться додому у неділю. Зараз на зборах з футбольною командою. Менший брат чекатиме на нього вдома прокоментувала Хамайко реакцію своїх дітей на появу братика.

View this post on Instagram

Всього троє дітей, але з ними мільйон відволікаючих факторів зробити те, що планувала. На тижні @marichkapadalko передала мені естафету на підтримку флешмобу @paveletskaya_svitlana #воничитають з запитом, що читають мої діти і як взагалі закохати дітей у читання 💚📖. 📚перші власні книги у Соломії ( старша ) з‘явились десь у 1,5 роки... Саме тоді почала з‘являтись звичка розглядати книгу перед сном і читати. @solomia_onistrat ідеальна дитина. Любила слухати і ставила сотні зустрічних питань...📌Перші книги обов‘язково мають бути з маленьким текстом і великою кількістю малюнків...щоб можна було не лише читати, а ще й розглядати намальоване та вигадувати свої варіанти тексту 📚З появою Михайла все трішки змінилось...я продовжила орієнтуватись на старшу дитину і читати книги які цікаві їй...a сину давала в руки його книгу...яскраву і з малюнками. Його вистачало на декілька хвилин.../ Десь з 3 р Михайла тактику змінила. Спочатку читала десь 15-20 хв перед сном для Соломії...а потім обіймала Михайла і читала його книгу...але син знову відволікався ...вистачало його на 5 хв спокою, а далі ти читай а я буду по ліжку стрибати🙈... 📌тут я просто терпіла...робила паузи, коли розуміла, що мене ніхто не слухає і продовжувала. лише тоді коли син питав чому я припинила читати. Пояснювала і знову читала. Справжнє бажання читати у Михайла з‘явилось лише зараз...в 7 років. І головним стимулом для цього став азарт!!!! Наша школа @think_global_school в Білогородці заохочує дітей до читання, виплачуючи за прочитані книги спеціальну шкільну валюту - «кепси». І це спрацювало👏🏻 📚Мирослава, найменша, ще не читає ...але обожнює книги... Головна умова - читати емоційно і в ролях, змінюючи голос кожного героя. ❣️Важливо нам батькам не втратити терпіння і не переключитись на мультики з iPad перед сном чи б/я відео з телефону... ❣️ Обов‘язково практикувати переказ казки і аналіз дій різних героїв. ❣️Якщо в сім‘ї декілька дітей, то приділяти увагу кожному з них, читаючи книгу відповідно до віку! ❣️ А ще у дітей є особливий азарт, коли вони мають свою книжкову шафу і можуть формувати власну бібліотеку. @liudmila.barbir та @nelya_shovkoplyas що ви читаєте дітям? #книголав #воничитаю

A post shared by Валентина Хамайко (@valentinakhamaiko) on


Напомним, что Маша Ефросинина заговорила о третьем ребенке. Ведущая даже призналась, какого пола хочет третьего ребенка.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Читай также


Новости партнёров


Комментарии

символов 999

Горячий гламур

Ещё на tochka.net

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...