"Павло одужує": Виктор Павлик рассказал о состоянии младшего сына

Музыкант рассказал о лечении сына во время веб-конференции на tochka.net

Алина Ольхович
Алина Ольхович
редактор
18 февраля 2019, 18:36
Шоу-бизнес
Эксклюзив
Виктор Павлик  © Олег Батрак, tochka.net

В октябре 2018 года украинский певец Виктор Павлик не на шутку напугал своих поклонников новостью о том, что у его 19-летнего сына Павла - рак позвонков.

Артист обратился за помощью ко всем неравнодушным и получил моральную и финансовую поддержку, которая помогла парню в борьбе с болезнью. Во время веб-конференции на tochka.net Виктор Павлик рассказал, что Павел проходит курс химиотерапии и врачи дают хорошие прогнозы.

Виктор Павлик
Виктор Павлик с сыном Павлом © facebook.com/vpavlik100

Хочу сказати всім велике дякую за підтримку, за те, що ви всі пам’ятаєте! Сильно дякую за те, що в свій час люди дуже сильно підтримали фінансово. Звичайно, вже набагато краще, Павло одужує, єдине, що набрав зайвих кілограм, тому що мало рухається. Апетит добрий, їсть добре, аналізи хороші, вже шість хімій пройшов, а треба, мінімум, десять. Волосся повилазило, брів немає, важко, але вже ходить сам, інколи з палочкою. Вашими молитвами, Божою волею і вашою підтримкою стрімко йде на покращення, найголовніше те, що він свято вірить в те, що він вже здоровий. І я теж свято вірю в те, що він здоровий. А всім людям ще раз велике дякую за підтримку!
сказал артист.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Чтобы иметь достаточное количество денег на лечение сына, Виктор Павлик продал часть гитар из своей внушительной коллекции.

Я свою колекцію вже давно продаю і багато років, колекції вже десь 15-16 років. Було біля 40 гітар, на сьогодні штук 5 залишилось вдома, штук 5 їздять зі мною по концертам постійно і десь 5 по студіям, по людям, по музикантам, там, де вони потрібні. Так, частково колекція продана і, звичайно, ці гроші допомогли. Але більше за все допомогло те, що люди Павлові присилали багато грошей, вони у нього зараз є, він ними користується, ми купуємо ліки і т.д. Більше за все допомагає те, що люди за це думають, моляться за це, а молитва – це дуже сильна штука, Бог це чує
признался музыкант.

В борьбе с болезнью сына Виктора Павлика поддержали и известные личности - София Ротару, Святослав Вакарчук, Тина Кароль, Светлана Лобода, Надя Дорофеева, Павел Зибров и многие другие. Артист очень благодарен всем за помощь.

Не буду називати прізвища з естетичних причин, але це дуже відомі люди, це актори, співаки, співачки. Їх небагато, двоє-троє, які гарно допомогли фінансово, я не те, що не очікував, я просто не міг про це подумати. Щодня приходили якісь гроші: хтось присилав 20, хтось 50, 100 гривень, тисячу, п’ять, десять, п’ятнадцять, хто скільки міг. Все приємно. Було дуже приємним те, що мені подзвонила Софія Михайлівна Ротару і запропонувала свою підтримку, я подякував щиро, але це вже було на тій стадії, коли люди багато понадсилали, але все одно вона готова мене підтримати. І Слава Вакарчук теж допоміг, хоча ми з ним не настільки близькі друзі, щоб я міг очікувати, що таке буде. Але він особисто подзвонив і запропонував допомогу. І багато-багато інших артистів – Свєта Лобода, Тіна Кароль, Сергій Притула, дуже багато, всі мої друзі, всі, кого я знаю. Всім дякую! Елементарні звернення підтримки, відео по 15-20 секунд – це така моральна підтримка, я всі ці відео пересилав Павлові, йому дуже приємно, він все це щодня переглядає. Здавалося б, що це дрібниці, але все життя складається з таких дрібниць і не можна не звертати увагу на жодну таку дрібничку. Це дуже-дуже велика справа – низький уклін і дуже великі слова подяки для вас!
добавил певец.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:


Напомним, украинская певица Светлана Лобода зачитала рэп. Как это было, смотри здесь.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают