GIO - о возможном участии в Евровидении от Грузии и о схожести конкурсной песни с хитом Эда Ширана

Певец рассказал, почему не хочет представлять Грузию на песенном конкурсе

Алина Ольхович
Алина Ольхович
редактор
5 февраля 2020, 11:19
Шоу-бизнес
Эксклюзив
GIO © пресс-служба

Уже в субботу, 8 февраля, состоится первый полуфинал Национального отбора на Евровидение 2020. В нем выступит певец с грузинскими корнями GIO с песней Feeling so lost.

О том, почему он не хочет представлять на Евровидении родную Грузию и о главном посыле своей конкурсной песни GIO рассказал во время веб-конференции на tochka.net.

  • История создания и посыл песни Feeling so lost

У мене дуже лірична пісня, але в ній дуже важливий посил. Я з цим стикався сам, стикались і мої близькі люди та знайомі – одного разу тобі можуть розбити серце і після цього ти боїшся полюбити ще раз. Мій посил у цій пісні в тому, щоб люди любили, тому що це є сенсом життя, як мені здається. Любов робить нас кращими – чотири роки тому у мене була така історія, така невзаємна любов, але вона зробила мене тим, хто я є, вона зробила мене кращою людиною, зробила мене сильнішим. Тому я за те, щоб люди не боялися любити і любили щиро.

  • Участие в Евровидении от Грузии

Для мене Україна рідна, як і Грузія. Звичайно, колись я думав над тим, щоб представити Грузію на конкурсі, але, мабуть не так серйозно, як хотів взяти участь у Нацвідборі в Україні. В Україні мені більше подобається в плані самої організації і самого формату відбору.

Грузини своїх підтримують, тому я розраховую на підтримку з Грузії на Нацвідборі.

  • Дружба с участниками Нацотбора на Евровидение 2020

Я дуже близько знайомий з Андрієм Хайатом, з Мариною Круть, з Девідом Аксельродом знайомий не так близько, але ми з ним познайомились на "Голосі країни". Ще під час самого жеребкування я в принципі познайомився майже з усіма, мені всі подобаються.


ЧИТАЙ ТАКЖЕ:


  • Схожесть песни Feeling so lost с хитом Perfect Эда Ширана

Я такого не помічав, тому що пісня не схожа. Музика – вона дуже різноманітна і в якихось моментах кожна пісня може щось нагадувати. Але те, що я пишу – це моє, про мене, воно унікальне і так скаже кожен музикант, тому що це про відчуття, які не підробиш. Тому я прокоментував би це так, що пісня навіть близько несхожа, але кожна людина може вважати по-своєму.

  • Творческие планы

Я – максималіст та ще і амбіціозний, у мене дуже великі творчі плани. Я хочу максимально все встигнути, випустити всі свої пісні. У мене вже вийшло дві пісні, але в планах випустити ще багато і в цьому процесі пишуться ще нові пісні, хочеться виступити на дуже багатьох сценах, на українських та європейських фестивалях. В найближчі три-чотири місяці я дуже хочу випустити декілька синглів і дуже хочу випустити альбом, дуже хочу, щоб якомога більше людей почули мою музику.

Смотри полную веб-конференцию с GIO на tochka.net: видео


Напомним, всемирно известный продакшн поставит номер Assol на Нацотборе на Евровидение 2020.

 

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают