Jerry Heil удивила результатом похудения: питание, тренировки, мотивация

читати українською

Популярная певица поделилась фото до и после

Jerry Heil © пресс-служба

Украинская исполнительница Jerry Heil (Яна Шамаева) поделилась со своими подписчиками в Instagram изящным фото в нижнем белье. Сделала девушка это для того, чтобы рассказать про свой путь к идеальному телу и неправильное питание. 

Яна отметила, что большинство людей прячут свои страхи и комплексы под одеждой и для нее уже настал тот момент, когда она не боится раздеться и позировать перед камерой.

Jerry Heil
Jerry Heil © instagram.com/thejerryheil/

Я пару місяців працювала, як ніколи, над собою, щоб дивитися на результат з задоволенням. Але важливо також сказати основне: ціллю стало почуватися в новому режимі здоровою. Тілом і духом. Бо 5 років тому я дуже нездорово схудла. Пам’ятаю страх з’їсти щось зайве! Зауважу, що веганством тоді і не пахло: листочки салату лише слугували "прикрасою" сухій куриній грудці, іноді политій йогуртом 0%, як радили авторитетні ПП пабліки вк.
поделилась певица.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Артистка также подчеркнула, что в дальнейшем планирует рассказывать фолловерам про работу над собой, так как для нее это важно.

В следующей публикации Jerry Heil напрочь удивила пользователей социальной сети. Ведь там звезда поделилась фото до и после, а также откровенно рассказала про поэтапную схему, которая помогла ей начать продуктивно заниматься собой.

Jerry Heil
Jerry Heil © instagram.com/thejerryheil/

1. "Я знаю, що колись буде класно, але поки що мені і так комфортно" 2. Окей, не дуже комфортно. Але є купа справ, які здаються важливішими. 3. Не окей! Мені дискомфортно в стані, в якому я є. Починаю зберігати картинки-референси. Але продовжую жити зі старими звичками. 4. Думки накопичуються, загострюючи сприйняття ситуації. Стає нестерпно бути в поточному стані. Обіцяю собі почати з понеділка, підсвідомо розуміючи, що спеціально не уточнила, з якого саме понеділка. 5. В один день нарешті розумію, що старі звички — болото, в якому дуже важко рухатися, а біль від того, що я з собою зробила, —гаряча смола, якою я сама себе караю за те, що стою в цьому болоті, так що відкладати до слушного дня — це занурюватися ще глибше і робити собі ще більш боляче. Того ж ранку/дня/вечора все змінюється. Не одразу, звісно.
написала девушка.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Яна опубликовала и свой мотивационный челлендж, который создала сама для себя.

Правда, результат удивляет. Ведь с помощью обычных фото на заставке телефона певица мотивировала себя заниматься больше и больше. 

20 грудня я знайшла для себе чудесний спосіб утримувати відповідальність за свої результати перед собою ж. Дехто фотографує себе після тренувань і потім відслідковує результат. Зі мною "час від часу" не працює — я забуваю назавжди, якщо не роблю щось щодня. Тому запровадила ось що: 1. Фотографувати в сторіз #пресвиходь Але цього було мало. 2. Я почала ставити ці фотки на заставку телефона, яку змінювала щодня! Що це дало: Мені було соромно перший час, якщо хтось брав телефон в руки. Але я знала, що завтра матиму змогу змінити фото на шпалерах. Після тренування. Це змотивувало мене покінчити з компульсивними переїданнями під час хвилювання, бо шкода своєї праці! Останні пару днів, наприклад, переїдання повторилися. Як думаєте, чому не втрималася? Забула міняти заставку. . І от сьогодні, бо вже ж пообіцяла цей пост, я склала більшість фото докупи і така #ШОООООООООО
уточнила Jerry Heil.

Jerry Heil
Jerry Heil © instagram.com/thejerryheil/

Jerry Heil
Jerry Heil © instagram.com/thejerryheil/

Jerry Heil
Jerry Heil © instagram.com/thejerryheil/


Ранее мы рассказывали, что Эминем запустил челлендж. Теперь все его подписчики умеют завязывать узлы из языка.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Как тебе результат певицы?

Ответить

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Поделись в социальных сетях

Теги

Читай также


Комментарии (1)

символов 999
Сейчас обсуждают

Горячий гламур

Ещё на tochka.net

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more