"Правильний баланс я знайшов після 39-ти": Сергей Притула о работе и личной жизни

Украинский ведущий рассказал, как совмещает две составляющие жизни

Светлана Галюн
Светлана Галюн
редактор
14 марта, 09:56
Шоу-бизнес
Сергей Притула © пресс-служба Нового канала

Сергей Притула – украинский ведущий шоу "Где логика?", "Дети против звезд" и "Хто зверху?»" (Новый канал) и отец двух замечательных детей – 13-летнего сына Дмитрия и трехлетней дочери Соломийкии. За кулисами шоу "Где логика?" он рассказал, как совмещает работу и семейную жизнь.


ЧИТАЙ ТАКЖЕ:


Телеведущий признался, что не считает себя лучшим отцом и у него есть много "косяков", но он из них делает выводы. 

Я не маю звички давати комусь поради. Максимум – можу поділитися власним досвідом. А брати його до уваги чи ні – це справа кожного. Зрештою, я не володар Гран-прі конкурсу "Кращий батько планети", у мене є безліч своїх "косяків". Щоправда, я з них роблю висновки. Найглобальніший – що не треба знаходити сили для дітей після важкого робочого дня, а треба завдяки дітям заряджатися на робочий день так, щоб він минув максимально успішно. Після виходу з "Вар’яти-шоу" це почало вдаватися мені не лише теоретично
поделился Сергей Притула

Телеведущий признался, что правильный баланс между карьерой и воспитанием детей он нашел лишь недавно. И даже больше – до сих пор учится совмещать эти важные составляющие.

Повторюся: я далеко не ідеальний татусь. Пікові періоди того, як я формував свою кар'єру у тій чи іншій царині, припали на 2008-2011, коли народився і зростав Дмитрик, і 2016-2020 роки, коли народилась і досягла трирічного віку Соломія. Рішення зосередити більше уваги на громадсько-політичній діяльності стало причиною виходу зі свого дітища – "Першого україномовного гумор-шоу Вар'яти". А похідною від цього рішення стало майже постійне перебування у Києві. І хоч яким би насиченим тут був день, маю можливість зібрати в школу сина, відвезти в садочок доньку, забрати її звідти, а сина з плавання тощо. Тобто, свій правильний баланс я знайшов лише після 39-ти. Тому не мені радити молодим сім’ям, як і що балансувати. Я сам лише вчуся.
рассказал Сергей Притула

Смотри интеллектуально-развлекательное шоу для всей семьи "Где логика?" каждый вторник в 19:00 на Новом канале.


Недавно мы сообщали о том, как Сергей Притула заявил, что уходит из шоу, причастного к России — "Ноги моей не будет".

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают