Сергей Притула не собирается останавливаться на 3-х детях: "Миссия еще не выполнена"

Телеведущий прокомментировал пополнение в семье и признался, кто выбирал имя новорожденной дочери

Анастасия Цомкало
Анастасия Цомкало
журналистка
26 мая, 13:40
Шоу-бизнес
Сергей Притула с младшей дочерью © пресс-служба Нового канала

Во вторник, 25 мая, украинский телеведущий Сергей Притула объявил радостную новость — он стал многодетным отцом. У звезды уже подрастают сын Дмитрий и дочь Соломия, и вот жена Екатерина родила для еще одну доченьку, которую назвали Стефания.

Можна констатувати факт, що я став багатодітним батьком. Але, чесно кажучи, є таке відчуття, що місія ще не виконана до кінця. Як кажуть у нас у Збаражі: "Sky is not limit" (з англ. — "Небо — не межа") (сміється). Тому не хочу забігати наперед, але сподіваюся, що на цьому ми зупинятися не будемо і зробимо все, щоб українців знову було 52 мільйони,
комментирует ведущий шоу "Хто зверху?", "Где логика?" и "Дети против звезд", которые показывает Новый канал.

Сергей Притула с супругой и детьми
Сергей Притула с супругой и детьми © пресс-служба Нового канала

Сергей Притула признается, что первой мыслью, когда он узнал о беременности жены, было то, что они провели локдаун с пользой. Баклуши не били. Да и старшие дети ждали рождения малышей с нетерпением.

У кожного були свої очікування, – рассказал ведущий Нового канала. – Звісно, спочатку Дмитрик дуже хотів братика. У Соломійки чіткого пріоритету не було, вона просто заявила, що їй потрібно ще три братика і три сестрички. І робіть собі, батьки, що хочете (сміється). Але, звичайно ж, народження Стефанії стало для них великою подією. Дмитрик вже достатньо дорослий хлопчик. Він, можливо, не так емоційно і бурхливо реагував на це, як Соломія, але мені дуже подобається, що з віком син стає дуже уважним, турботливим. Сам телефонує Катрусі, випитує, чим можна допомогти, коли її виписують, як там наша маленька дівчинка. Це дуже круто!

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

А щодо Соломії я зрозумів, що з нею ніколи не можна ходити в розвідку. Я відвіз Катрусю у пологовий, а Соломійку треба було відвести до дитячого садочку. Сказав їй, що ти їдеш у садочок, а я — до матусі, бо сьогодні в тебе з’явиться сестричка. І от щойно вона переступила поріг садочку, то закричала: "А у нас сьогодні дитинка народжується!" Було весело.

Супруга и дочь Сергея Притулы
Супруга и дочь Сергея Притулы © пресс-служба Нового канала

Главной в выборе имени для дочери была жена Сергея Екатерина.

Від самого початку щодо вибору імені одностайності в нас не було, — признается Притула. — Розглядали щонайменше три варіанти. Особисто я вважаю, що Боженька і природа трішки несправедливо сформулювали порядок денний щодо жінок. Тобто, чоловік долучається до появи дитини виключно на одному дуже приємному етапі, який називається зачаття. А далі жінка дев’ять місяців виношує, дуже довго годує. Тож вважаю правильним хоч трохи компенсувати це все. Якщо я не можу взяти на себе частинку відповідальності у моментах, які притаманні жінкам виключно з причини фізіології, подумав, що Катрусі буде приємно, якщо вона зможе обрати ім’я. Вона обрала Стефанія. Ім’я красиве, ніхто не заперечував, усім сподобалося.

Поздравляем семью Притул с пополнением! Пусть все детишки растут здоровыми и счастливыми.

Сергей Притула с новорожденной дочерью Стефанией
Сергей Притула с новорожденной дочерью Стефанией © пресс-служба Нового канала


Недавно мы сообщили, что MamaRika и Сергей Середа ждут ребенка. Супруги уже поделились трогательным фото с животом.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают