Артем Пивоваров представляє нове бачення української народної пісні

У межах культурного проекту "Твої вірші, мої ноти" Артем Пивоваров представляє нове бачення відомої української співанки «Ой на Горі»

tochka.net
tochka.net
автор
8 июля 2022, 16:30
Шоу-бизнес
© Пресс-служба

«Ой на Горі» - перша народна пісня, що отримала нову інтерпретацію в проекті «Твої Вірші, Мої Ноти». Після «переродження» в Pivovarov Production змінився навіть посил: оригінальна версія пронизана журбою і несе сумну енергетику, нова ж - сповнена світла та надії.

Аналізуючи текст, можна провести паралель із тим, що відбуваєтся в нашій країні зараз. Український народ - голуби миру, що зазнали атаки від сокола, який вирішив зруйнувати їхнє життя. У новому баченні пісні відчувається мотивуючий меседж: ми повинні бути сильними та єдиними. Вже п'ятий місяць ми показуємо всьому світові, що наша багатомільйонна країна стала великою родиною, яка буде битись за кожного до кінця. Попри всі складнощі і моральне виснаження ми горимо вірою в світле майбутнє, і нас не зламати.

Артем Пивоваров: "Цього разу я відійшов від творчості окремих представників літератури і взяв за основу текст, автором якого є народ. Робота змальовує спільну для більшості сучасних українців картину. Дійсність, в якій мільйони сімей були змушені розлучитися та відчути біль втрати. У цей час кожен з нас проходить «трансформацію». Поняття «сім‘ї» стає більш обширним та духовним, адже це не лише про кровні узи. Сім'я - це й ті люди, що мають спільні цінності, мрію та мету і об‘єднуються задля ії досягнення".


Нещодавно ми писали про те, що Лобода зібралася у концертний тур і планує частину грошей передати рідному місту.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

 

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают