Вакарчук розповів про свою службу у ЗСУ

4 января 2023, 17:57

Український співак, фронтмен "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук після початку повномасштабної війни, як і багато чоловіків, вирушив до військкомату. В інтерв'ю Наталі Мосейчук артист зізнався, із чого складається його служба.

"Я приїхав до Львова і пішов із братом у військкомат. Нас прийняли, ми прийшли і як офіцери стали на облік. Моє звання - лейтенант. Вже старший лейтенант, бо за роки, виявляється, дають підвищення", - розповів Вакарчук.

Читайте також: Вакарчук заспівав на Антонівському мості у Херсоні

Святослав поділився, що в університеті проходив військову кафедру за спеціальністю "соціологія та психологічна боротьба". Як зазначив артист, цим він і займається зараз.

"Військком мені так і сказав: "Погляньте, що у вас написано. Ідіть і робіть". Ми розробили план, у нас є дуже маленька та скромна команда, і з початку березня і до сьогодні продовжуємо лупцювати цю скелю," – поділився музикант.

До червня команда Вакарчука їздила містами України, виступала на фронті.

"Я не вважаю, що всі повинні їздити в небезпечні місця. Але хтось винен. Я вирішив, що я винен," – зазначив артист.

Читайте також: Вакарчук розповів, про що його просять військові під час зустрічі

Святослав Вакарчук також поділився настроєм військовослужбовців, яких зустрічає на своїх фронтових концертах.

"Є хлопці, які плачуть. Цікаво, що я не бачив дівчат, які плакали. На фронті багато дівчат, але вони якраз більше радіють, коли чують пісні, які люблять. Але я вважаю, що сльози – це добре. Вони не можуть собі дозволити сльози у бою, а тут це дуже важливо. Але вони не хочуть, щоб ми їх шкодували. Вони хочуть, щоби ми їх підтримували. Це небагато різних речей. Жаліють слабких, а вони не слабкі. Вони дуже сильні духом. Вони переважно сильні фізично, я бачу там міцних впевнених хлопців. Головне, що навіть утома на них виглядає героїчно. Це втома воїнів. Героїзм - це коли ти бачиш втомлену фізично людину, у якої горять очі. Тіло просить відпочинку, а серце рветься вперед. Це наші воїни," - відверто розповів фронтмен групи.

Раніше ми писали, що Вакарчук вперше поділився почуттями після народження доньки влітку 2022 року.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают