20 років тому Єфросиніну висміювали за зайву вагу: Говорили мені у ліжку чоловіки

12 января 2023, 15:15

Українська ведуча Маша Єфросиніна поділилася у новому епізоді "Дорослих дівчаток", як близько 20 років тому її ображали за зайву вагу. Зараз теледіва навпаки постійно чує критику за зайву худорлявість.

Читайте також: Полякова та Єфросиніна звинуватили Огневич у лицемірстві: Злата відповіла

Як розповіла Марія, раніше чула від чоловіків закиди за целюліт, які називали її "товстенькою".

"До шлюбу, коли в мене була зайва вага, кожні сексуальні стосунки з чоловіком обов'язково супроводжувалися: "Боже, які у тебе ляшечки", "Боже, у тебе целюліт? Тобі 20 років, а в тебе целюліт? А я бачу по телевізору, ти пухка, але в житті така товстенька", "Ой, кажуть, що кадр додає ваги, але не додає ваги, ти в житті така". Говорили мені в ліжку чоловіки," – згадала Єфросиніна.

Теледіва пам'ятає кожного, хто її образив, "ковтала це і багато років ходила до психотерапевта". Своїм шанувальницям Єфросиніна порадила тікати від токсичних чоловіків.

"Говоріть "ні" токсичним чоловікам, скажіть "ні" токсичним відносинам, приниженням, глузуванням, образам. Говоріть цьому тверде "ні", тому що є одна на це відповідь - це не зміниться, це не розсмокчеться, він не стане іншим, він продовжуватиме так поводитися з вами," – звернулася Марія.

Раніше ми писали, хто з голлівудських селеб відмовив у фото Єфросиніній.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают