Козловський розповів, що надихає у лихоліття: Я ж завжди співав для жінок

12 января 2023, 12:23

Український виконавець Віталій Козловський зізнався, як він змінився, його творчість та аудиторія після початку повномасштабної війни. В інтерв'ю для каналу "Дом" артист розповів, що роками працюючи на жіночу аудиторію, йому спочатку була незвично виступати перед чоловіками-воїнами.

Читайте також: Козловський розповів, скільки винен Кондратюку: Бажаю, щоб він відвяв від мого життя

Спочатку Віталій не знав, як поводитися і невпевнено себе почував, але незабаром це минуло, адже мета благородна.

"Це так дивно, коли ти виходиш в зал, а в залі практично немає жодної жінки, і ти співаєш для мужиків, які виходять під твої пісні і танцюють. Я завжди пив для жінок - виходив як цар на сцену, ставав перед своїми людьми і знав, як поводитися. І я був так розгублений внутрішньо, коли вперше виходив на сцену перед військовими. Це було під Борисполем, хлопці тільки повернулися з передової і мали такі втомлені погляди. Я вийшов і не знав, що робити, почував себе дуже невпевнено, мене всього балакало, але мотив і наміри були найсвітліші і найчесніші — підтримати наших захисників," - зізнався Козловський.

Нині воїни стали не лише його головною аудиторією, а й джерелом натхнення.

"Коли до тебе підходить командувач, обіймає і говорить: „Ми сьогодні наших дівчат побачили нафарбованими і з зачісками. Ми побачили, як хлопці з передової, які були виснажені морально, але співали і витанцюєте. Ви не! Наскільки піднімаєте дух!“ І я розумію, що віддаючи свою повагу, любов і подяку за все, що вони роблять, я піднімаю їм настрій на ці 25-30 хв. Але вони роблять те саме! Вони мене надихають! Дуже часто у мене немає настрою, іноді жити не хочеться. Але після таких концертів мені відразу хочеться жити, творити і я вірю в нашу перемогу, як ніколи!" - підкреслив Віталій.

Раніше ми писали, що Козловський заявив, що їхні стосунки з Раміною були фіктивними.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают