Єфросиніна про стосунки з чоловіком у війну: Ми теж проходимо через випробування

24 января 2023, 16:59

Українська ведуча Маша Єфросиніна разом із чоловіком-бізнесменом Тимуром Хромаєвим 20 років. Під час свого шоу "Іспит з Машею Єфросиніною" зірка зізналася, що після початку повномасштабної війни їхні стосунки виявилися перекроєними, а життя кардинально змінилося. Теледіва живе на дві країни, а її чоловік займається військовими справами.

Читайте також: Чоловік Єфросиніної у війну практично втратив бізнес: Єдине, що дало йому сили не збожеволіти, - піти захищати Україну

Єфросиніна зазначила, що з Тимуром у них все нормально, але війна позначилася сильно на їхніх стосунках.

"Я намагаюся у Києві проводити тепер якнайбільше часу, бо знаю, що все залежить від мене. Люди, які прожили 20 років разом, ми звикли до зовсім іншого життя вдвох. Ми його збудували за всіма помилками, за всіма образами, двоє дітей з різницею в 10 років, всі ми вибудовували по краплях. І ця проклята повномасштабна війна все перекроїла," - підкреслила Маша.

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв. / Источник: instagram mashaefrosinina

Зараз сімейні справи впали на плечі Єфросиніної, хоч їй це не подобається.

"Мій чоловік прийняв свої рішення, він повністю живе зараз захистом країни, своїми військовими справами. Я розумію, що єдине, що я можу сказати, що рішення я приймаю, але мені це не подобається. Ми теж проходимо через випробування, дуже складне, і я дуже сподіваюся, що ми його пройдемо," - відверто розповіла Маша.

Раніше ми писали, від якої страви ніколи не зможе відмовитись Єфросиніна.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999