Учасниця «Холостяка» Єршова заявила, що Дьомін кликав її на побачення після пост-шоу

30 января 2023, 14:40

Учасниця дванадцятого сезону шоу «Холостяк» Аліна Єршова в інтерв'ю YouTube-каналу Вікторії Сіроклин розсекретила, що друг головного героя проекту Алекса Топольського, відомий ведучий Слава Дьомін намагався залицятися до неї.

Дівчина заявила, що Дьомін розповів про свою симпатію до неї після пост-шоу. За словами Аліни, Слава у когось дізнався її номер телефону і почав з нею листуватися в месенджерах та соцмережах.

«Славі я сподобалася. Якщо чесно, я відразу у вир із головою не кидаюся, тим більше я не знаю Славу. Знаю, що то друг Алекса. У мене було таке одразу стереотипне мислення: скажи мені хто твій друг, я скажу тобі хто ти. Але Слава відразу після зйомок знайшов звідкись мій номер телефону, я знаю, що в знімальну групу ходив, питав. І в когось все ж таки знайшов. Він мені писав і в Instagram, і в Telegram. Потім ми спілкувалися, що це не було грою на камеру, я йому справді сподобалася. Мені було приємно, це було по-чоловічому», — поділилася Аліна.

Єршова додала, що ведучий неодноразово кликав її на побачення, але в неї завжди були причини для відмови. Цікаво, що в новорічному привітанні Дьомін побажав Аліні нарешті зустрітися з ним.

«Він запросив мене пообідати, потім повечеряти. Але мені не вдалося піти, бо я мала свої справи, і ми якось так і не зустрілися. Але досі ми з ним дуже добре спілкуємось. І новорічне його привітання було, що Аліна вітаю тебе, сподіваюся, ми побачимось цього року», — розповіла учасниця «Холостяка-12».

 Аліна зізналася, що поки що не готова до нових стосунків. Дівчина зазначила, що їй потрібен час, щоб відновити сили після шоу та війни.

«Я зараз більше зосереджена на собі, я морально трохи втомилася. Війна плюс проект, який забрав сил внутрішніх. Щоб розпочати нові стосунки, мені потрібно відпочити, якось відновитися», — пояснила Єршова.

Раніше ми писали, що нова дівчина Тараса Цимбалюка виявилася колишньою учасницею шоу «Холостяк».

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают