У Мережу злили особисті листи принцеси Діани, де вона описувала розлучення з Чарльзом

3 февраля 2023, 16:27

Близькі друзі покійної принцеси Діани Сьюзі та Тарек Кассем вирішили виставити на аукціон її листи та листівки. Виручені гроші переведуть благодійним організаціям, з яким була близька леді Ді.

Читайте також: Принц Гаррі заявив, що спілкувався із загиблою принцесою Діаною через екстрасенса

На сайті Lay's Auctioneers, який займатиметься продажем колекції з 32-х послань колишньої дружини короля Чарльза III, повідомляється, що торги розпочнуться 16 лютого, проте знімки листів можна побачити вже зараз. У кількох текстах 1996 року Діана писала Сьюзі і Тереку про тяжкий розрив з Чарльзом.

«У мене дуже важкий час і з усіх боків йде серйозний тиск. Іноді дуже складно тримати голову прямо, і сьогодні я стою на колінах. І просто хочу, щоб це розлучення відбулося, оскільки ціна занадто висока», — написала принцеса у квітні.

Письма принцессы Дианы Фото: davidlay.co.uk

«Оскільки я не маю мобільного телефону, мені важко обговорювати особисті питання, тому що мої репліки постійно записуються і передаються. Якби я рік тому знала, що мені доведеться пережити це розлучення, я б ніколи не погодилася. Це відчайдушно і потворно», — йдеться в іншому листі Діани від 20 травня.

Письма принцессы Дианы Фото: davidlay.co.uk

Раніше ми писали, що Ванесса Гадженс виходить заміж за бейсболіста після 2 років роману.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают