Кравець розсекретила, якими були стосунки Володимира та Олени Зеленських до президентства

7 февраля, 09:19

Відома ведуча та акторка «Студії Квартал 95» Олена Кравець в інтерв'ю «Сніданку з 1+1» розповіла, якою була перша леді Олена Зеленська до того, як її чоловік став президентом України.

Читайте також: Колишня дружина Потапа Ірина Горова стала жертвою шахраїв

За словами Кравець, Зеленська вміє розумно і дуже тонко жартувати. Саме це допомогло їй стати сценаристкою гумористичних проектів «Вечірній квартал» та «Жіночий квартал». Крім того, вона багато читає і завжди з собою в поїздки бере книги.

«Володимир жартував завжди частіше, а Олена розумніше. Ну, тобто у неї завжди були такі тонкі жарти. Дуже багато читає. Якісь репетиції чи виїзди, і в неї завжди чашка та книга», — зауважила Олена.

Кравець додала, що Зеленська — сімейна людина і не любить публічності, тому президентство її чоловіка стало для неї викликом. Проте вона завжди й у всьому підтримувала Володимира.

«Вона завжди підтримувала Володимира, і він дуже ніжно ставився до неї. Мені взагалі здавалося, що так не буває. Навіть вона не уявляла, як вона може реалізуватися, як вона може відкритися і якою силою вона наділена. Для її природи дуже інтровертної це був виклик. Вона — сімейна людина. Діти, вечері, — дуже смачно готує», — розповіла Кравець.

Раніше ми опублікували список усіх переможців премії «Греммі-2023».

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают