Лілія Ребрик купила будинок перед вторгненням: що зараз із її нерухомістю

10 февраля 2023, 15:53

Українська ведуча Лілія Ребрик до початку повномасштабної війни придбала разом із чоловіком, Андрієм Диким, будинок під Києвом. Про це артистка вперше розповіла в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Читайте також: "Народився під час війни": Ребрик ушосте стала хрещеною

Ребрик зазначила, що ще не знає, чи повернуться вони у майбутньому, щоб зробити там ремонт. Як розповіла актриса, вони на карантині усвідомили, що їм потрібне більше місця. Тому вирішили придбати нерухомість наприкінці листопада.

"Для себе ми сформулювали, що це будинок мрії. Ми створили так звану групу, в якій обговорювали якісь ідеї, що в нас де буде. Я вважаю, що кожна сім'я має мати якусь мету. Мрія, напевно, це не можна назвати, бо ми її вже втілили. Але там ще стільки роботи. Я не знаю, коли ми повернемось. Ми купили коробку. І там ще будувати та будувати,” – поділилася Лілія.

Зірка додала, що вони не мали сильної потреби в будинку. Особливо зараз родина не готова вкладати фінанси у ремонт. Але, можливо, у майбутньому вони повернуться до цього питання.

"Не було такої необхідності – продати квартиру та вкласти гроші в ремонт та згодом переїхати. З'являться гроші – ми щось там зробимо," – висловилася Ребрик.

Раніше ми писали, як змінилися стосунки Лілії Ребрик з чоловіком під час війни.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают