"Плюють у спину": Гвоздєва розповіла про закиди, які їй надсилають в особисті

17 февраля 2023, 17:04

Танцюристці Ілоні Гвоздьовій більше несила терпіти те, що їй пишуть у приватних інстаграм-повідомленнях. Жінка розповіла про це у себе в стрічці.

Зірка телепроєктів виклала знімки разом зі своєю сім'єю – чоловіком, донькою та сином. До фотосету вона залишила розгорнутий текст.

""Де мій син? Що ти за мати? Чому Домінік не з вами? Як можна лишити дитину на батьків?" І багато подібних питань щодня отримую в директ…

Відповім раз особливо зацікавленим – і цю тему закрию назавжди, бо вже немає сил і терпіння слухати все це!" – почала допис Ілона.

Источник: instagram ilonagvozdeva

Источник: instagram ilonagvozdeva

Читайте також: Максакова рознесла Баскова, Кіркорова й Лоліту

Гвоздьова нагадала публіці про те, що Україна досі протистоїть широкомасштабному вторгненню, яке кардинально позначилося і на її сім'ї:

"Якщо ще досі хтось не помітив, у країні –  війна, Київ, як і чимало інших міст, перебуває під постійною повітряною загрозою й не тільки. Чоловік залишився майже без роботи", – зазначила танцівниця.

Одначе, навіть за таких умов Ілона Гвоздьова обирає життя:

"Попри все це ми вирішили добудовувати наш дім і продовжувати жити. Поки що моя діяльність більш результативна з точки зору фінансів, аніж чоловіка, тому я не можу полишити роботу й просто насолоджуватися виховуванням своїх дітей. Бо сім’я – це не лише про love story, гарні світлини в insta тощо… Адже нікому не цікаво знати про цілодобову тяжку працю, постійні кредити, невдачі, розчарування, борги і все в цьому дусі".

Источник: instagram ilonagvozdeva

Источник: instagram ilonagvozdeva

Ілона повідала, чи дорого їй живеться в столиці, а також на що витрачає гроші:

"Життя у Києві не з дешевих. Навчання першої дитини, курси, будівництво, няні для молодшого – усе це дуже дорого коштує й тягнути все не виходить! Дякувати Богу, у мене є такі чудові батьки, які не побоялися в такому віці взяти на себе таку відповідальність та хоча б у такий спосіб допомогти нам і тим самим вберегти сина від психологічного стресу та залякувань!".

Гвоздьова поділилася й спостереженнями і щодо інших неньок:

"Щодня я бачу мам на дитячих майданчиках із синочками – і сльози на очах, і серце крається, що я нині не поруч зі своїм. Але розумію, що тепер так й інакше, поки не вдається розрулити все це…"

Источник: instagram ilonagvozdeva

Источник: instagram ilonagvozdeva

Наостанок винуватиця поста закликала інстаграмників припинити хулу:

"Тому годі мене цькувати своїми порадами щодо материнства. Дивіться за собою, своєю сім’єю й дітьми. Годі приміряти ваше вузьке мислення й шаблони на інші сім’ї. Адже я показую в insti лише 20 % свого життя, і те що я уважаю за потрібне. Жалітися на долю, страждати й робити із себе жертву не буду, не дочекаєтесь. Тому коли хтось плює мені в спину значить, що я попереду.

У мене чудова сім’я, я прекрасна матір і сама буду вирішувати як мені жити".

Читайте також: "Соски стирчать": Лобода отримала похвалу за українську й водночас – критику

Раніше ми писали про те, із яким гейтом постійно зіштовхується Катерина Осадча.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают