Олег Скрипка розкритикував творчість Наді Дорофєєвої: Патріотичний цинізм

27 февраля 2023, 11:53

Український виконавець, фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка відреагував на творчість Наді Дорофєєвої у війну, а також її слова, що до 24 лютого вона була "інфантильною та безвідповідальною". В інтерв'ю "Твоє місто" співак висловився про те, що шоу-бізнес – це гроші, тож відмова від російської мови ще нічого не означає.

Читайте також: Дорофєєва виконала останню волю свого шанувальника-воїна ЗСУ

На думку Скрипки, така поведінка – це "патріотичний цинізм".

"Ці люди просто щирі циніки. Є люди сцени, а є люди - бізнесмени сцени. На сьогоднішній день люди приходять і спостерігають на сцені бізнесменів. Ось вони собі класно побудували кар'єру і ще більш-менш нормально співає", - висловився співак.

Скрипка впевнений, що потрібно мати музичний смак, відмовляючись від російськомовного репертуару, а також не хайпувати на тему війни.

"Ми маємо культурну катастрофу і, напевно, був російський вплив у тому числі. Тобто структура шоу-бізнесу не змінилася, якщо ми мову змінили, чи зник російський вплив? Був російськомовний контент та якісь україномовні дурниці, щоби були в ефірі. Якщо забрали російськомовний контент, що ми залишаємо, якщо механізм той самий? Потрібно поставити завдання, щоб був якісний продукт, щоб у музику повернувся зміст, а не лише слова про свободу", – наголосив Олег Скрипка.

Раніше ми писали, що музикант думає про артистів, які "перевзулися" після 24 лютого.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают