У дружини Еда Ширана виявили пухлину під час вагітності

1 марта 2023, 17:57

Один із найоплачуваніших британських виконавців Ед Ширан зізнався, які трагічні події вплинули на створення його нового альбому Subtract, який вийде 5 травня.

Читайте також: Батько Кортні Кокс просив її покинути Голлівуд та обрати іншу професію: у чому причина

На своїй сторінці в Інстаграм 32-річний артист розповів, що працював над цією акустичною платівкою близько 10 років, але після змін, які трапилися в його житті в лютому 2022 року, він переписав усе за тиждень.

«Я працював над Subtract десять років, намагаючись виліпити ідеальний акустичний альбом, пишучи і записуючи сотні пісень з чітким баченням того, яким, на мою думку, він повинен бути. Потім, на початку 2022 року, низка подій змінила моє життя, моє психічне здоров'я і, зрештою, моє ставлення до музики та мистецтва.

Написання пісень – моя терапія. Це допомагає мені розібратися у своїх почуттях. Я писав, не думаючи про те, якими будуть пісні, просто писав те, що виходило. І лише за тиждень я замінив десятирічну роботу своїми найглибшими, найпохмурішими думками», — написав Ед.

За словами Ширана, рік тому у його дружини, колишньої хокеїстки Черрі Сіборн виявили пухлину. Кохана музиканта на той момент була вагітна другою дитиною, і лікування довелося відкласти. Іншими подробицями про стан здоров'я дружини він не поділився. Також Ед згадав про смерть свого брата і кращого друга та про судові розбірки про плагіат.

«Протягом місяця моїй вагітній дружині сказали, що у неї пухлина, і лікування не проводилося до пологів. Мій найкращий друг Джамал, мій брат, раптово помер, і я опинився в суді, захищаючи свою чесність та кар'єру автора пісень. Я йшов по спіралі через страх, депресію та тривогу. Мені здавалося, що я тону, голова нижче поверхні, я дивлюся вгору, але не можу прорватися ковтнути повітря.

Як артист, я не відчував, що можу достовірно представити світові роботу, яка б не точно відображала, де я перебуваю і як мені потрібно виражати себе в цей момент мого життя. Цей альбом саме такий. Він відкриває люк у мою душу. Вперше я не намагаюся створити альбом, який сподобається людям, просто випускаю щось чесне і вірне для того, де я перебуваю в дорослому житті.

Це запис у щоденнику за лютий минулого року і мій спосіб осмислити його. Це Subtract», — поділився емоціями від створення нового альбому Ширан.

Раніше ми опублікували рейтинг найпопулярніших серіалів Netflix за минулий тиждень.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают