Козловський про непристойні пропозиції фанаток: Почали сприймати не як артиста, а як повію

6 марта 2023, 10:21

Український співак Віталій Козловський розповів в інтерв'ю GLOSTER FM, що йому не раз пропонували непристойні речі його фанатки. Однак він дотримується думки, що погоджуватися на подібне – це неповага до себе.

Читайте також: Козловський розповів про дзвінок п'яної рідні з РФ: Стали заявляти, що Росія "переможе"

Зокрема, співаку пропонували концерт у сауні, але він досі не впевнений, чи це була правда.

"Буває, що журналісти закидають якийсь хитрощі, а потім розповідають: "На концерт у сауні погодилися такі артисти, це коштувало стільки, на таких ось умовах..." І так далі. Телебачення завжди таку фігню робило. Але ми, звісно, ​​не погодилися. Там виступати – це тупо себе не поважати", - пояснив Віталій.

Також Козловський отримував пропозицію від зрілої жінки близько 45 років. Вона хотіла бачити співака у сауні на свій день народження. Але навіть сума в рази більша, ніж за стандартний корпоратив, його не спокусила.

"Жінка, до речі, була дуже гарна. Фотографію мені її надіслали. Мені написали, що хотіли б зробити концерт, вони це концертом називали, у нетривіальних умовах у сауні. Ми від цього відмовилися, я не шкодую", - розповів артист.

Це була не єдина пропозиція такого характеру. Через час Віталій зрозумів, що непристойні ідеї фанаток почали з'являтися після того, як все частіше став у соцмережах публікувати "голий контент", демонструючи накачене тіло.

"Мене почали сприймати не як артиста, а як повію. Я ще тоді дивувався: "Як вони можуть таке пропонувати?"Та тому що ти контент постиш, як ті, хто часто їздить до Дубаї. Ці фотки – це була спекулятивна штука, а з іншого боку, коли ти робиш успіхи у спорті, тобі десь це хочеться показати. І в мене була така манія, я хотів показати, що я сам зробив собі спортивне фітнес-тіло,” – припустив Віталій Козловський.

Источник: instagram vkozlovskiy

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают