Чмерковський: Холостяк був найбільшою помилкою у житті

15 марта 2023, 13:25

Український хореограф, який проживає в США, Максим Чмерковський в Україні відомий насамперед через участь у 1 сезоні "Холостяка". В інтерв'ю Олицькій він зізнався, що шкодує про своє рішення взяти участь у реаліті та пояснив чому.

Читайте також: Чмерковський із вагітною дружиною та 6-річним сином зняли пародію на виступ Ріанни

Щоб умовити його брати участь, до нього в Лос-Анджелес приїхали з Києва. Аргументами для нього стали слова, що він є прикладом чоловіка. Але вже в перші секунди зйомок він пошкодував.

"Протягом перших двох хвилин спілкування я зрозумів, що це найбільша помилка в моєму житті, і що тепер потрібно три місяці хе*ней займатися. Я не хотів ні з ким цілуватися. Я не міг зрозуміти: якщо я в кінці когось виберу, почнеться кохання, будуть стосунки, то через 2 – 3 місяці я з нею сидітиму і дивитимусь шоу, в якому переобнімав і перецілував весь склад," - висловився Максим.

Чмерковський зазначив, що намагався спілкуватися з дівчатами без інтриг та скандалів, але його провокували.

"Якось в Італії посеред ночі я сидів у готелі, а всі дівчата знаходилися в іншому. Формат говорить про те, що ти не можеш спілкуватися поза камерами. Тут о 3-й ночі хтось стукає... Відкриваю, а там одна з дівчат шепоче: "Я до тебе прибігла." І стоїть, грубо кажучи, у рушнику. Я її відсунув, визирнув у коридор, а там вся знімальна група з-за рогу дивиться," - згадує хореограф.

Читайте також: Переможниця «Холостяка-1» Шульгіна розсекретила, чому розійшлася із Чмерковським після шоу

Чоловік не приховує, що проект приніс йому приємні знайомства, але згадувати про фінал і переможницю Олександру Шульгіну йому не хочеться.

"Я в кінці познайомився з дівчатами. Звичайно, люди класні були і є. Були й хворі головою, але в основному - нормальні, мені було з ними приємно спілкуватися. Але стосунків там не було відразу. Я сподіваюся, що їй (Олександрі Шульгіній) дали якийсь трофей. Відносин не було. Я був дуже незадоволений кінцем, як це сталося. Не міг дочекатися, коли все це скінчиться," - заявив Максим.

Чмерковський та Олександра Шульгіна. / Источник: открытые источники

Зазначимо, що Шульгіна ділилася, що після шоу поїхала до США разом із Чмерковським. Він багато працював і не займався їхніми стосунками. Олександра запропонувала розлучитися, сподіваючись, що чоловік спробує її повернути, але цього не сталося.

До речі, дружина Чмерковського любить дивитися "Холостяк": "Моя дружина сидить і дивиться всі сезони. Я впевнений, що вона переглядала якісь епізоди (українського "Холостяка") на YouTube. Але, по-перше, його немає онлайн. По-друге, краще б вона не дивилася. По-третє, слава Богу, що вона не до кінця розуміє мову".

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают