Блогер Некоглай заявив, що зібрався у політику: Буду прем'єр-міністром Молдови

16 марта 2023, 09:59

Відомий блогер Некоглай, який жив і працював у Росії, після початку повномасштабної війни висміював російську армію, через що звернув до себе увагу силовиків країни-агресорки. Нещодавно він приїхав до України, де у Києві дав інтерв'ю Дмитру Гордону.

Читайте також: Блогер Некоглай, який приїхав до України, розповів, що можуть зробити в РФ із противниками "спецоперації"

У діалозі журналіст запитав, чи має Некоглай політичні амбіції. Зазначимо, що Микола Лебедєв – родом із Молдови, куди, схоже, збирається повернутися.

"Так, я буду прем'єр-міністром Молдови", - відповів Некоглай.

На уточнююче запитання, чому одразу не президентом, блогер пояснив, що потрібно ідеально знати молдовську мову, а він нею не говорить.

"Потрібно прожити для президентства 40 років на території Молдови. Та й у принципі народ Молдови мені душевно не такий близький, як той самий навіть народ України. Чомусь відчуваю, що в мене з українцями більше спільного, ніж із народом Молдови, який через те, що дорогий газ виходить на мітинги і кричить: "Давайте дружити з Росією, щоб у нас був дешевий газ і були гроші". Я іноді їх не розумію дуже сильно," - зізнався Некоглай.

Інтернет-зірка розповів, що його батьки – не молдовани, а за паспортом він – молдованин.

"Папа – руський. Практично чистокровна російська. А мама – намішана. І мені потрібно підняти документи, щоб зрозуміти, що там намішано. Мама – не руська. Пам'ятаю, татарське є, можливо, навіть українське є," - поділився блогер.

Раніше ми писали, що в Офісі президента відреагували на приїзд російського режисера Молочникова.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают