Верх цинізму: Ані Лорак заявила, що переїхала до РФ через "ультиматум уряду, який притис її до стіни"

27 марта, 09:34

Співачка, уродженка України, Ані Лорак опублікувала довгий пост-пояснення в Інстаграмі, де відповіла на звинувачення українців у тому, що вона замовчує війну РФ проти України, продовжуючи жити та працювати у країні-агресорці. Не зрозуміло, чи це пов'язано зі скасуванням її концертів у Росії та заграванням таким чином з російською публікою, але виправдання співачки тільки більше розлютили українців.

Читайте також: Ані Лорак відреагувала на обстріл України у Новий рік

Лорак звинуватила журналістів у поширенні фейків та наклепів, тому вона вирішила розповісти нібито правду. Вона заявила, що "українська співачка, і пишається своєю спадщиною та культурою, ділилася своєю творчістю в Україні протягом довгих років, у тому числі представляла на "Євробаченні" та посіла друге місце". Далі вона називає кровопролитну війну "конфліктом між Росією та Україною" і що вона опинилася в центрі уваги безлічі пліток нібито без жодних фактів.

"У 2014 році деякі політичні діячі в Україні хотіли використати мене у своїх цілях, з чим я не могла погодитися. У результаті я опинилася в дуже незручній ситуації та зіткнулася з негативними наслідками у своєму житті, про які знає лише моє найближче оточення. Мені надали лише два варіанти: "Або ти граєш у нашу гру, роблячи те, що ми тобі говоримо, або ти не співатимеш у цій країні". Ультиматум уряду моєї власної країни, який притиснув мене до стіни, став тим переломним моментом, який підштовхнув мене до переїзду в Росію, де я була прийнята і продовжувала рости як артист, одержуючи зізнання по всьому світу. Незважаючи ні на що, Україна завжди в моєму серці," - заявила Лорак.

Співачка пояснила, що усвідомлює, що її мовчання може трактуватися по-різному, але вона не хотіла нікого образити чи зачепити. Також вона додала, що не підтримує насильство та загибель людей розбиває їй серце.

"Я також хочу сказати, що я ніколи не надавала військової допомоги, що бездоказово стверджують деякі ЗМІ та політичні діячі. Тому що я можу допомагати тільки в рамках гуманітарної місії, чим і займалася все життя. Протягом багатьох років я прагнула допомагати тим, хто потребує цього, незалежно від національності чи політичної приналежності. Мій внесок у допомогу сім'ям, які опинилися у справді важкій ситуації, лікарням та дітям, вийшов за межі України та Росії. Мною завжди рухало бажання мати позитивний вплив, а не будь-які інші причини. Я розумію, що моє бажання продовжувати виступати в Росії викликало суперечки, і деякі люди критикують мене за те, що я не займаю позицію щодо конфлікту між Україною та Росією. Я хочу запевнити своїх шанувальників, що моє рішення не було продиктоване політикою чи бажанням зайняти чиюсь сторону. Я музикант, а не політик, і моя мета – ділитися своєю музикою з аудиторією по всьому світу," – цинічно оголосила співачка.

Читайте також: Лорак у червоній сукні з вирізом спонукала до дискусії, чи чекають на неї в Україні

Наприкінці Лорак заявила, що дорожить російською та українською публікою.

"Як співачка, я вірю, що музика може долати кордони, і сподіваюся, якось об'єднає всіх у гармонії. Я продовжуватиму співати для всіх моїх слухачів по всьому світу в надії, що моя музика може принести радість і зцілення всім, хто її слухає, - натякаючи на побиту тезу російської пропаганди "творчість поза політикою", заявила Ані Лорак.

Зазначимо, що українські користувачі абсолютно не поділяють позиції співачки, адже розбиті населені пункти, убиті українці, мародерство та тероризм російських бойовиків не залишають шансу на те, щоб якимось чином зберігати зв'язок із Росією.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают