Після скандалу: СТБ відреагував на бойкот свого серіалу через актора з РФ

27 марта 2023, 16:54

Телеканал СТБ відреагував на флешмоб у мережі, де українські артисти закликають бойкотувати їх після анонсу серіалу "Останній лист коханому". Справа в тому, що одну з головних ролей виконує актор із Росії Прохор Дубравін.

Читайте також: Женя Галич про росіян: Не виправдовую жодного з них

Як повідомляє СТБ, канал ухвалив рішення відкласти прем'єру українського серіалу, але ніяк не вказали причини.

"Мовник проведе додаткові індустріальні консультації для обговорення та ратифікації використання цифрових технологій в контенті, в тому числі зважаючи на кращий міжнародний досвід," - зазначається в заяві каналу.

До слова, Дубравін, який явно проросійських поглядів на війну в Україні, відреагував на заміну його обличчя: "Подивився... Так, з обличчям там справді було щось незрозуміле. Ну, гадаю я, ракурс невдалий, стулився ще, але це  ж я знімався.А, сьогодні вранці друзі надсилають скрін стрічки новин із заголовком: «СТБ» у новому серіалі замінив обличчя російського актора Дубравіна на українця", і все стає на свої місця. Ну, що сказати. Дуже шкода, що домовилися з особою Дмитра Саранськова, а не з обличчям Бреда Пітта".

До речі, прем'єра було призначено на 27 березня. Наразі відеоанонс серіалу зник зі сторінок СТБ. Хоча й було помічено в анонсі, що особу росіянина замінили на обличчя українського артиста Дмитра Саранського завдяки спецтехнологіям.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают