ЗМІ назвали причину, чому Піке віддав перевагу коханці замість Шакіри

28 марта 2023, 11:58

2022 багатий на зіркові розставання. Серед них - співачка Шакіра та футболіст Жерар Піке. Спортсмен зрадив коханої та матері своїх двох дітей, і пішов до коханки. Після чого зірка почала публічно його "труїти": її пісня про розлучення стала справжнім хітом. Видання El Nacional припустило, чому пара таки розлучилася.

Читайте також: «Роблю, що хочу»: Жерар Піке заявив, що він «дуже щасливий» після розлучення з Шакірою

Журналісти вважають, що нова дівчина Піке - Клара Чіа Марті віддає перевагу немоногамним стосункам. Тому футболісту, про пригоди яких знала нічна Барселона, це припало більше до душі, ніж консервативна Шакіра.

"Шакіра більш консервативна людина, ніж Клара, через вік - 46 років, через родинні зв'язки, через те, що їй доводиться піклуватися про батьків і дітей одночасно, і через те, що вона живе за межами своєю" країни. Вона хоче все контролювати і, незважаючи на те, що вона незаміжня за Піке, вони жили в подружніх відносинах. Однією з причин кризи між ними стали позашлюбні зв'язки Піке, про які знала нічна Барселона," - повідомляє медіа.

Жерар із новою коханою. / Источник: открытые источники

Також іспанські журналісти згадали, що Клара підтримує тезу про перевагу полігамії і що кохання засноване більше на лояльності, ніж на вірності. Таким чином футболіст віддав перевагу Шакірі дівчині з більш вільними і ліберальними поглядами, адже Піке зможе "може робити те, що він завжди робив, але не завдаючи нікому болю".

Раніше ми писали, що Шакіра змогла закрутити новий роман після гучного розриву.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают