Репяхова повідомила, коли думала про розлучення з Павліком: Тоді я подумала, скільки можна в цьому жити

29 марта 2023, 17:26

Дружина українського співака Віктора Павліка - Катерина Репяхова - зізналася, що був період у їхньому сімейному житті, коли вона замислювалася про розлучення. В інтерв'ю Славі Дьоміну дівчина розповіла, що у всьому виною - колишня дружина артиста, хореограф Лора Созаєва.

Читайте також: Репяхова запропонувала Павліку зробити косметичні процедури: Щоб виглядав краще поряд із молодою дружиною

Нагадаємо, що між колишньою та нинішньою дружинами співака стався публічний скандал через те, що Созаєва не хотіла сама оплачувати кредит за квартиру, яку залишив їй після розлучення артист. До останнього її сплачував Павлік. Коли скандал почала обговорювати вся країна, то Павлик став на захист колишньої, хоча та ображала Катерину.

"Це було, коли його колишня дружина мене образила, а він її сильно захищав. Ось ми їхали і він її всю дорогу захищав, казав, що вона - свята і все. Він сказав, що "ляже під потяг" і "віддасть свою голову", але його колишня цього не робила," - поділилася Катерина.

Після чого в неї і закралися сумніви, чи потрібно боротися за шлюб: "От тоді я подумала - скільки можна в цьому жити, може треба розходитися? Мишкові тоді було півроку".

Источник: instagram repyahovakate

Читайте також: Репяхова зізналася, що зустрічалася з Віктором Павліком, коли він ще був одружений з Созаєвою

Потім вони змогли вирішити ситуацію: "За її словами, згодом вони вирішили цю ситуацію. "Ми поїхали до цієї колишньої і розповіли про всі ці лихи, я показала докази і після цього все припинилося" .

Репяхова також зізналася, що найчастіше вони сваряться через Віктора. Однак, зазвичай, першою миритися йде саме вона.

Раніше ми писали, що дружина Павліка назвала свій заробіток на місяць.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают