Женя Янович про російськомовних українців: Ніколи не зможу поважати ваш вибір

30 марта 2023, 09:58
Шоу-бизнес
Женя Янович © instagram.com/yanovychzhenya

Український актор Женя Янович висловився з приводу російськомовних українців, які вирішили не переходити на українську навіть після нападу Росії. В Інстаграмі артист поділився, що коли чує у Києві російську мову, часто й довкола, то це починає впливати на його здоров'я.

Янович зазначив, що не хоче сваритися з співгромадянами, але його це чіпляє та робить агресивнішим.

"З тим самим, я не в праві порушувати кордони інших. Вони також українці і самі вирішують, якою мовою говорити. Просто я відчуваю, як це напряму впливає на мої думки і продуктивність. Що з цим робити - не ясно. Але я не знаю жодного українця, якому було б сумно, коли він чує на вулиці українську. А от українців, яким реально стає не по собі від російської - купа. Тому якщо вам не хочеться бути випадковою причиною поганого настрою свого співвітчизника - будьте україномовними," - висловився Євген.

Артист зізнався, що може зрозуміти, чому люди обирали російську мову, "але ніколи не зможе поважати їхній вибір, вибачте".

У коментарях почався розбрат: хтось згоден із позицією Євгена, а хтось спробував оскаржити. На що Янович підкреслив, що видалятиме коментарі, які йому не подобаються.

"Просто аби кожен знав, що я маю таке право і буду ним користуватися, якщо хтось почне продукувати сенси на кшталт "на нас би напали і не через мову"," - пояснив Євген.

Раніше ми писали, що Женя Галич думає про українців, які ще слухають російську музику.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают