Астаф'єва емоційно висловилася про шароварщину: Як швидко з'являється, так швидко зникає

7 апреля 2023, 12:35
Шоу-бизнес
Даша Астаф'єва © instagram.com/da_astafieva

Українська співачка Даша Астаф'єва поділилася у сторіз Інстаграма відео, яке створили у Центрі протидії дезінформації при РНБО, де пояснюють проблему шароварщини. Співачка зізналася, що їй це теж не подобається.

Читайте також: "Щоб не було шароварщиною": Аліна Гросу натякнула на прем'єру нових пісень

У ЦПД наголошують, що шароварщина – це імітація народної культури, яка підміняє автентичну культуру України та створює враження, ніби вона лише селянська. Шароварщина – це частина радянської пропаганди, яка примітизувала українську культуру до вареників, сала, калини, алкоголю та шароварів. Нині ж, у воєнний час, Україна всіма силами намагається відродити власну давню та глибоку культуру.

У Центрі закликають українців уважніше й глибше вивчати власну культуру, поширювати україномовний контент, але якісний, який справді розвиває народ.

Даша Астаф'єва теж розкритикувала шароварщину та зізналася, що її заспокоює лише той факт, що примітивні пісні швидко зникають. Хоча справжня культурна спадщина не може зникнути.

"Одному радію, що ця вся х**та як швидко з'являється, так і швидко зникає. Справжнє, українське, нікуди не подіється. Бо воно рідне і вивчене. Його хочеться берегти і примножувати," – зізналася артистка.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают