Топольський заблокував у Instagram сина Дьоміна, який є йому хрещеником

18 апреля 2023, 10:08

Український ведучий Слава Дьомін у новому випуску своєї YouTube-програми «Слава ПРО» прокоментував нову заяву учасника шоу «Холостяк» Алекса Топольського.

Читайте також: Відомий блогер заявив, що Влад Яма намагався потрапити до Верховної Ради через партію Медведчука

Днями Топольський написав в Інстаграм-сторіс, що не спілкується з другом дитинства і кумом нібито через те, що Дьоміна дратували його успіхи, і що ведучий щиро і відкрито радів його проблемам.

Слава ж зазначив, що навпаки був радий за успіхи Топольського, проте не захотів ділитися подробицями конфлікту, аби українці ще більше не розчарувалися в Алексі. Проте, теле- та радіозірка додав, що Топольський не лише його заблокував у соцмережі, а й його сина Влада, який є хрещеником Алекса.

«За його словами, я, як друг, не зміг порадіти його успіхам. Але ось проблема — я навпаки радів. Ви знаєте, на таке відповідати я не буду, бо не хочеться, щоб ви ще більше розчарувалися у цій людині. Єдине, що нещодавно помітив, що Алекс заблокував мене в Інстаграм, а ще заблокував мого сина, свого хрещеника Влада. Я довго терплю, а колись просто викреслюю токсичну людину зі свого життя», — розповів Слава Дьомін.

Раніше ми писали, що «Кудряшка Сью» Елісон Портер вдруге вийшла заміж.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают