Брати Борисенки розсекретили, чому відмовилися від співпраці з Потапом та Юрія Нікітіним

21 апреля 2023, 09:59
Шоу-бизнес
Брати Борисенки © instagram.com/borisenkosasha

Випускники української «Фабрики зірок» брати-близнюки Олександр та Володимир Борисенки дали рідкісне інтерв'ю, в якому розповіли, чому їм не вдалося втримати популярності.

Читайте також: З Алека Болдуїна зняли звинувачення у вбивстві оператора з України Галини Гатчинс

У розмові з ведучим Славою Дьоміном Олександр зізнався, що у них із братом були «шалені» гонорари після підписання контракту з Новим каналом. Коли ж контракт було закінчено, артисти вирішили працювати самостійно, проте події Майдану у 2013 році змусили Борисенків призупинити розвиток кар'єри.

«Ми отримували шалені гроші, 2-3 тисячі доларів на місяць. Десь 10% за контрактом. Вдруге ми підписали контракт на вигідних нам умовах, на більший відсоток. Ми могли нічого не робити, а жити при цьому. Близько року так пропрацювали. Зарплата була 1500-2000 доларів. Потім зрозуміли разом із каналом, що не потрібні одне одному. Ми намагалися багато робити. 2013 року ми подумали, що можемо працювати самостійно. Прописали стратегію. Хотіли виходити на новий рівень. Далі події на Майдані. Все затихає, гроші витрачати не можна. Не знаєш, що буде далі. Чи вистачить грошей на їжу і так далі», — згадав Олександр.

Володимир додав, що у нього з братом була можливість стати підопічними продюсерів Потапа та Юрія Нікітіна. Потап хотів співпрацювати із братами, коли вони ще працювали на Новий канал. А Нікітін звернувся до Борисенків після закінчення їхнього контракту.

«З Потапом тоді не склалося. Був контракт із Новим. Потап хотів співробітництва, а Новий хотів грошей. Коротше, не зійшлося. Ми прожили складний період, коли ти нічого не вирішуєш. Ти почуваєшся лялькою. Ми спілкувалися з Юрієм Нікітіним, це було з його ініціативи. Він дізнався, що ми закінчили контракт. Познайомились і проскакувала якась пропозиція. Але ми сказали, що хочемо взяти рік паузи, спробувати пошукати себе самотужки. Ми намагалися утримати популярність», — зізнався Володимир Борисенко.

Зазначимо, що зараз Олександр працює відеоредактором, а Володимир — креативним копірайтером.

Раніше ми писали, що кохана Остапчука зізналася,що найбільше її «дратує» у ведучому.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают