Wellboy винен 2 млн доларів лейблу, з яким розірвав достроково контракт

21 апреля 2023, 09:53
Шоу-бизнес
Wellboy © Instagram a.wellboy

Музичний продюсер лейблу Papa Music – Євген Тріплов – прокоментував достроковий розрив контракту зі співаком Wellboy, який був підписаний до 2028 року. Вони розлучилися зі скандалом: Антон звинуватив лейбл у зламі своєї сторінки в Інстаграмі, від якого розсилали погрози. В інтерв'ю Аліні Доротюк Тріплов розповів, що бачив скандальні скріншоти, але заперечує причетність їхньої команди до них.

Читайте також: Wellboy «вляпався» у скандал: продюсери погрожують йому судом

На думку продюсера, з такими звинуваченнями йдуть у поліцію, а не скаржитися в Інтернет.

"Я бачив скріншоти, де Марті загрожують… я так і не зрозумів, але там у листуванні є слова "зливки", "емірати". Мені дуже цікаво, що це взагалі таке. Я вважаю, що перш ніж щось пред'являти, треба ці скріншоти віднести до уповноважених органів, і нехай вони перевірять. Коли вона в особистих розмовах каже, що "мене замовили"...Якщо почитати текст, який там написаний...Якби я писав таке, воно було б красиво і правдиво," - висловився Євген.

Тріплов заявив, що відеозвернення Антона виглядають дивно. Наприклад, його збентежив факт того, що артист зачитував із аркуша, тому він "не знає, що з ним відбувається".

Згадуючи останню розмову з Вельбоєм, Тріплов заявив, що Антон зі скандалом розірвав контракт. Тепер Wellboy винен лейблу величезні гроші - 2 мільйони доларів. Інакше не зможе використати своє сценічне ім'я та виконувати вже випущені хіти.

"У Антона є чітка компенсація, певна... Єдина умова, згідно з якою він може вийти з контракту - це виплата компенсації. Вона розбита на кілька періодів. Наразі компенсація у нього - два мільйони доларів", - заявив артист.

Нагадаємо, що скандал розпочався з того, як Вельбой публічно заявив про розірвання контракту. Співак натякнув про співпрацю з путіністом Юрієм Бардашем. У Papa Music розцінили цей крок як вплив колишнього менеджера Антона – Марти Останкової – щоб артист почав сам заробляти на своїй творчості. Трохи пізніше зі сторінки у Wellboy були видалені всі звинувачення, а замість нього пост, що Останкова - шахрайка. Потім виявилося, що сторінку Антона зламали. Wellboy звинуватив у зломі Papa Music.

Источник: скриншот с ютуб-канала Алины Доротюк

Источник: скриншот с ютуб-канала Алины Доротюк

Источник: скриншот с ютуб-канала Алины Доротюк

Источник: скриншот с ютуб-канала Алины Доротюк

Источник: скриншот с ютуб-канала Алины Доротюк

Источник: скриншот с ютуб-канала Алины Доротюк

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают