Ніно Катамадзе про війну в Україні: Ми багато робимо для того, щоб допомогти

26 апреля 2023, 11:51
Шоу-бизнес
Ніно Катамадзе © vikna.tv

Відома грузинська виконавиця Ніно Катамадзе довгий час жила і працювала в Україні, тому відчуває теплі почуття до українців та країни загалом. Після початку повномасштабної війни артистка висловилася за підтримку України, створила фонд, який допомагає українцям, проводить благодійні концерти в Україні.

Читайте також: Музика серця: Ніно Катамадзе з двома благодійними концертами в Києві

Катамадзе висловилася в інтерв'ю "Обозревателю", чому уряд Грузії не підтримує Україну, коли населення навпаки.

"Я можу особисто говорити лише за свій народ, до якого я належу сама. Я не спілкуюся з владою і мені не хочеться коментувати її вчинки. Я можу прокоментувати тільки так. Якщо ти не підтримуєш країну, яка захищається, і не підтримуєш народ, який бореться проти вбивства своїх дітей, матерів, бабусь, дідусів, чиї будинки, школи та лікарні бомбардують, це означає, що ти на боці зла," - відповіла Ніно.

У артистки є син Ніколаз (2008). За словами співачки, вона пояснює синові, що відбувається в Україні, для них це важлива тема. Хресна хлопчика – українка Світлана Куклич.

"Ми цілий рік чекали, поки наша хрещена приїде до нас до Грузії. І були раді, коли вона нарешті приїхала. Щодня нагадує мені про Україну. Скрізь майорять українські прапори, ми знаємо всі новини. Ми самі збираємо гроші у Фонді для українських дітей. Ми багато що робимо для того, щоб допомогти. Ніколоз все розуміє і приймає близько до серця, тому що він багато разів був у Києві," - висловилася Катамадзе.

Ніно Катамадзе / Источник: pinterest

Артистка відвідувала Україну під час повномасштабної війни. Визнається, що не було вражень, тому що зазнала "біль серця".

"Для мене Україна це не тільки місце, в яке хочеться просто приїхати та підтримати. Я люблю цю країну! Я люблю її через тих людей, яких люблю. Люблю мого Мішу Бондаренка, який є моїм партнером уже понад 15 років. Він організовував усе мої концерти у Києві, Україні. І у всіх містах, які зараз бомбардують, я була і співала. Я знаю особисто ці міста та людей, які жили там і яким довелося тікати звідти. І знаю тих, хто залишився та зник, і я не знаю, що з ними. У мене дуже багато знайомих та улюблених людей в Україні, яким я часто дзвоню. Я щосили намагаюся їх підтримувати. Тому це не просто кохання. Це не просто інтерес до країни, де відбувається жахлива історія. Це люди, яких я люблю і люди, які показали Україну та показали, за що її можна любити," – пояснила Ніно.

Розповіла співачка і про Крим. Із 2014 року Катамадзе не відвідувала Крим, але після звільнення приїде – із задоволенням.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают