Зірка «Жіночого кварталу» Машлятіна згадала, як на початку війни намагалася вступити до ТРО

26 апреля 2023, 16:03
Шоу-бизнес
Зірка «Жіночого кварталу» Машлятіна згадала, як на початку війни намагалася вступити до ТРО © instagram.com/mashliatina

Учасниця «Ліги сміху» у складі команди «Тріо "Різні"» та акторка гумористичних проектів «Жіночий квартал» і «Країна У» Олександра Машлятіна в інтерв'ю для програми «ЖВЛ» зізналася, що у перші дні війни разом із батьком та мамою намагалася записатися у ТРО.

Читайте також: Нова дружина Остапчука травмувалася під час їхньої першої закордонної поїздки

За словами знаменитості, їх не прийняли в тероборону через величезну кількість охочих. Тоді Олександра вирішила поцікавитися, чим може допомогти військовим.

«Мої батьки взяли паспорти, і ми з ними пішли подавати документи до ТрО. На жаль, нас не взяли. Я подивилась на ту шалену кількість людей, яка стояла в черзі і пішла по знайомій схемі: я тільки запитати. Підійшла до військового, питаю: "А як і скільки людей ви приймаєте?". Він каже: "Немає сенсу стояти, чекати, навряд чи ми стільки людей приймемо". Тоді говорю: "Що вам потрібно?". "Рації потрібні, у вас є?". Рацій немає, і я дуже засмучена пішла, що мене в тероборону не взяли», — поділилася Олександра.

Машлятіна розповіла, що її старший брат Олексій все ж таки взяв до рук зброю і пішов служити у ЗСУ. Вона згадала, як разом із мамою їздила на фронт, щоб передати родичу та його побратимам тепловізори.

««Це дуже важко и страшно, адже вони багато днів були на нулі, без зв'язку. Я збирала гроші для його підрозділу на тепловізори. Одного разу ми вдвох з мамою вирішили поїхати на першу лінію фронту до нього та відвезти тепловізор особисто. Я довго не хотіла брати маму з собою, кажу: "Мама, ну, ти розумієш, там можуть бути обстріли. Якщо що, треба в якусь канаву буде стрибати. Як ти стрибнеш? У тебе хвора спина". Але мама була непохитна. Я дуже сміялась з діалогу Льоші зі своїми побратимами. Це було приблизно так: "Льоша, до тебе мама приїхала", а він: "Мама, блін, у мене тут пацани, я взагалі-то воюю. Ми приїхали до нього десь о 13:00, сфотографувалися і він почав нас виштовхувати. Ми говорили йому: "Не виштовхуй нас, ми ще хочемо побути з тобою, ми до тебе приїхали". Від дуже за нас хвилювався», — зізналася Олександра.

Раніше повідомлялося, що Оксана Білозір через суд розлучилася з чоловіком, поки він служив у ЗСУ.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают