Хто замінить Притулу в "Хто зверху": 4 факти про нового ведучого

25 мая 2023, 12:22
Шоу-бизнес
Хто замінить Притулу в "Хто зверху": 4 факти про нового ведучого © novy.tv

Вже незабаром почнуться зйомки програми "Хто зверху?". "Новий канал" розсекретив, хто замінить Сергій Притулу та стане партнером Лесі Нікітюк. І хоч імені не назвали, але дали привід шанувальникам шоу відгадати - розповівши про майбутнє ведучого чотири факти.

Читайте також: Нікітюк про свого екс-свідуючого Притулу: Сергія Дмитровича неможливо замінити

"Інкогніто" був учасником попередніх сезонів "Хто зверху". Він заповнив свою участь тим, що перед командою "мотор" був у своїх думках і з поганим настроєм, але після зйомок відчув покращення, і залишилося дуже класне враження.

Коли майбутній ведучий був студентом, то грав у КВК.

"Це було прикольно, адже тоді відбувся мій другий вихід на сцену університету. А на ній, до речі, проводилися заходи обласного масштабу, тому це досить велика аудиторія. Було досить хвилююче, але круто!” – розповів чоловік.

Лідер чоловічої команди з дитинства мріяв про ТБ, а освіту у нього – журналіста. Також він уже в рамках проектів був співведучим Лесі Нікітюк.

"Леся Нікітюк для мене дуже цікава та харизматична дівчина, яка веде з великим досвідом. Взагалі я з Лесею давно знайомий. А в кадрі з нею комунікувати тим паче круто. Мені подобаються її гумор та безпосередність," - зізнався чоловік.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999