Режисер Євробачення-2023 зізнався, чому Руслані не дали виступити на конкурсі

12 июня 2023, 13:27
Шоу-бизнес
Режисер Євробачення-2023 зізнався, чому Руслані не дали виступити на конкурсі © instagram.com/ruslana.lyzhychko

Місяць тому в Ліверпулі відгримів пісенний конкурс Євробачення-2023, організацією якої займалися одразу дві команди з різних країн — «Суспільного» від України та ВВС від Великобританії.

Читайте також: Клопотенко вперше розповів, звідки родом його дівчина та ким вона працює

Відкривали фінал та парад прапорів переможці Євробачення Kalush Orchestra та Джамала, а також інші представники України різних років — Вєрка Сердючка, GO_A та Тіна Кароль. А ось першої переможниці конкурсу з нашої країни Руслани Лижичко не опинилося у списку запрошених зірок. Артистка лише з'явилася у короткому відео.

В інтервал-актах півфіналів Руслани також не було. У першому півфіналі виступали The Hardkiss та Alyosha, а у другому — Марія Яремчук, OTOY та Злата Дзюнька.

Режисер пісенного конкурсу Євробачення-2023 Герман Ненов у новому інтерв'ю для YouTube-каналу «Євробачення Україна» зазначив, що Руслана після перемоги у 2004 році мала не одну можливість голосно заявити про себе, у тому числі й у двох конкурсах, що проходили у Києві.

«Руслана — легенда Євробачення. Але в той же час Руслана — той артист, який мав найбільшу можливість промотувати Україну і себе як артиста в минулих роках на "Євробаченні". Руслана була широко представлена 2005 року, плюс у 2017 році у неї був такий найжирніший шматок етеру, тому що це інтервал акт у гранд-фіналі. Це час суперзірки. Моє бачення було в тому, щоб показати нові обличчя України, нові риси», — пояснив Ненов.

Раніше ми писали, що 54-річна Наомі Воттс вперше вийшла заміж.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают