Оргкомітет «Міс Україна-2023» прокоментував скандал із учасницями конкурсу

12 сентября 2023, 16:27
Шоу-бизнес
Оргкомітет «Міс Україна-2023» прокоментував скандал із учасницями конкурсу © instagram.com/missukraine_official

Організатори конкурсу «Міс Україна-2023» вперше відповіли на критику Андрія Лузана. 11 вересня продюсер і волонтер публічно написав про те, що як мінімум три учасниці мають зв'язки з країною-аргесором. Одна з дівчат зустрічається з російським бізнесменом, який ще й є власником конкурсу, друга під час війни відвідує в ОАЕ ресторан російського олігарха, який очолював штаб Путіна на виборах, а ще одна і зовсім є донькою співробітника ФСБ, який зливав ворогові позиції українських бійців і був затриманий за це СБУ.

Читайте також: Марина Голд із «Холостяка-12» похвалилася підтягнутою фігурою у бікіні на відпочинку біля озера

Оргкомітет «Міс Україна-2023» випустив в Інстаграм офіційну заяву, в якій повідомив про створення етичної групи перевірки. Якщо ж підтвердяться факти про те, що конкурсантки мають хоч якісь зв'язки з Росією, їх виключать зі списку кандидаток на титул «Міс Україна» і позбавлятимуть можливості поборотися за представлення нашої країни на конкурсах «Міс світу», «Міс Інтернешнл» та "Міс Земля".

«У звʼязку з великим запитом громадськості, комітет конкурсу створив етичну групу перевірки, яка проведе додаткові дослідження учасниць на основі отриманих нових фактів. За результатами таких досліджень можливі виключення учасниць із складу конкурсу. Ми щиро вдячні за всю інформацію, що надходить нам. Також важливо аби кожен з нас відокремлював бездоказові слова від реальних фактів, застосовував критичне мислення та верефівкував інформацію, що надходить з різних інформаційних джерел. Як ніколи раніше для України сьогодні важливо аби кожен українець мав право на свій голос та свободу вибору.», — йдеться у заяві.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают