Оргкомітет «Міс України» виключив із конкурсу трьох учасниць та закрив онлайн-голосування

13 сентября 2023, 14:41
Шоу-бизнес
Оргкомітет «Міс України» виключив із конкурсу трьох учасниць та закрив онлайн-голосування © instagram.com/missukraine_official

Національний комітет «Міс Україна» провів додаткову перевірку учасниць конкурсу після того, як блогер Андрій Лузан у трьох дівчат знайшов зв'язок з Росією під час повномасштабної війни. Зокрема, одна з конкурсанток зустрічається з російським бізнесменом, який ще й є власником конкурсу, друга під час війни відвідує в ОАЕ ресторан російського олігарха з оточення Путіна, а ще одна є донькою чоловіка, затриманого СБУ за злив інформації про позиції українських бійців.

Читайте також: Ніна Добрев показала рідкісне відео зі своїм бойфрендом

У середу, 13 вересня, на офіційній сторінці «Міс Україна» в Інстаграм з'явилася нова заява від організаторів конкурсу про результати досліджень, проведених спеціальною етичною групою. У повідомленні йдеться, що вищезазначені факти щодо трьох учасниць підтвердилися, тому їх виключили з конкурсу.

«Ми уважно дослідили всі питання, які були винесені громадськістю в останні декілька днів. За результатами досліджень, проведених спеціальною етичною групою, повідомляємо, що зазначені неетичні факти щодо учасниць конкурсу, на жаль, підтвердились. Тому комітет вимушений виключи трьох учасниць зі складу конкурсу. Важливо, що ми прийняли таке рішення лише ретельно перевіривши надані факти», — написано в пості.

Крім того, оргкомітет закрив онлайн-голосування за переможницю «Міс Україна» та представниць нашої країни на «Міс світу», «Міс Інтернешнл» та «Міс Земля». Хоча раніше на сайті повідомлялося, що віддати свої голоси за дівчат можна буде ще щонайменше тиждень. Цікаво, що на сторінці конкурсу в соцмережі зникли фото ще п'яти дівчат, які, найімовірніше, самі відмовилися від участі після скандалу.

«Також повідомляємо про закриття національного голосування, адже протягом тижневого голосування українців відзначені чіткі лідери, які тримали свої позиції.
Наступними днями будуть оприлюднені результати», — йдеться у заяві.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают