Сумська повеселила підписників зустріччю з теперішнім і колишнім чоловіками

23 октября, 19:04
Шоу-бизнес
Сумська повеселила підписників зустріччю з теперішнім і колишнім чоловіками © instagram olgasumska

Ольга Сумська поділилася в блозі кадрами зі своїм ексобранцем Євгеном Паперним і нинішнім законним Віталієм Борисюком. Актори залучені до сумісної вистави "Кохання на трьох".

"Пристрасна італійська комедія! Закохатися може будь-хто. Але у певному віці бути спокусником вже не дуже просто, особливо, якщо твоя обраниця – молода журналістка. Паола миттєво прибрала до рук серце Леоне – політика похилого віку. Але життєвий досвід – це чи не єдина перевага нашого закоханого. Тому Леоне вирішує видати себе за літератора. Тим більше, що справжній драматург йому теж знайомий. Це маловідомий і значно молодший за політика П'єтро, який готовий обміняти свій талант на гроші. Тепер сеньйор Леоне отримує оплески, а Паола тим часом опиняється в обіймах справжнього автора. Хоча, може, все так просто лише на перший погляд? І Паола розпочинає свою власну гру з почуттями?.." – описала проєкт Ольга Сумська.

Читайте також: "Діти хочуть грудей, а чоловік – їсти": Нікітюк у міні відповіла на привітання

Коментатори звернули увагу на шлюбні зв'язки акторів. На один із відгуків щодо цього Сумська відповіла.  

Ольга Сумська (нині їй 57 років) жила в шлюбі з Євгеном Паперним (73 роки) з 1987 по 1990-й. Вони мають спільну дочку Антоніну (33 роки). Із Віталієм Борисюком зірка українського серіалу "Роксолана" побралася 1996-го. Вони також мають спільну доньку Ганну (21 рік).

Читайте також: Ребрик написала про зв'язок її 3-ї вагітності з виїздом чоловіка за кордон

Нагадаємо, що Девід і Вікторія Бекгеми розкрили для документального фільму подробиці важкого періоду в сімейному житті – давніх звісток у ЗМІ щодо невірності футболіста.  

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999