Ігор Кондратюк вперше озвучив суму, яку йому заборгував Віталій Козловський

26 октября, 09:24
Шоу-бизнес
Ігор Кондратюк вперше озвучив суму, яку йому заборгував Віталій Козловський © instagram.com/vkozlovsky_music, instagram.com/kondratiuk_official

Відомий український ведучий та продюсер Ігор Кондратюк поділився новими подробицями конфлікту зі своїм колишнім підопічним Віталієм Козловським. В інтерв'ю для програми Янини Соколової «Рандеву», яке було опубліковано на YouTube «5 каналу», колишній суддя «Х-фактора» назвав суму, яку залишилося виплатити співаку за порушення авторських прав.

Читайте також: Мег Раян пояснила, чому взяла 8-річну перерву в акторській кар'єрі

За словами Кондратюка, Козловський заборгував йому ще 1,3-1,5 мільйона гривень. Він зазначив, що у 2021 році отримав від Віталія лише 28 тисяч і з сарказмом додав, що йому потрібно прожити ще 53 роки, щоби дочекатися повної виплати.

«Десь 1,5 млн грн (заборгував Козловський — ред.). Може, 1,3 млн. У 2021 році він мені переказав 28 тис. грн. Мені треба прожити 53 роки, щоб він виплатив усе, що повинен», — заявив Ігор.

Продюсера критикують у Мережі за те, що він бере гроші з воєнної зарплати Козловського. Проте сам 61-річний Кондратюк вважає неправильним те, що Віталій досі з ним не розрахувався, маючи можливість заробляти під час війни.

«Прекрасно сказав мій адвокат: "Віталій Козловський повинен дякувати ЗСУ за те, що ЗСУ змушує його бути доброчесним громадянином у двох позиціях. Перше — він захищає батьківщину, а друге — він є законослухняним громадянином. До слова, багато стягнень по судах, у тому числі аліменти, зараз пішли з тих, хто служить, бо вони отримують зарплати по-білому. Крапка. Я вважаю неправильним, що Козловський, маючи можливість, зі мною не розрахувався», — пояснив свою позицію Кондратюк.