Супермодель з палестинським корінням Белла Хадід вперше висловилася про війну Ізраїлю з ХАМАС

Зірка подіумів вибачилася за те, що довго мовчала

tochka.net
tochka.net
автор
27 октября, 14:08
Шоу-бизнес
Супермодель з палестинським корінням Белла Хадід вперше висловилася про війну Ізраїлю з ХАМАС © Getty Images

Американська супермодель з палестино-голландським корінням Белла Хадід майже через три тижні після нападу ХАМАС на Ізраїль вперше прокоментувала ситуацію в Секторі Гази. 27-річна знаменитість опублікувала в Інстаграм заяву, в якій вибачилася за довге мовчання.

За словами Белли, вона отримувала погрози смертю через своє походження. Незважаючи на те, що її родина відчувала себе в небезпеці, Хадід все ж таки зважилася на публічний коментар про події на землі її предків. Супермодель зазначила, що сумує разом з усіма палестинцями, які втратили своїх близьких через авіаудари, і в той же час вона підтримала ізраїльтян, які зазнали нападу ХАМАС.

«Мені щодня надсилали сотні погроз смертю, мій номер телефону був вкрадений, а моя сім'я відчувала себе в небезпеці. Але більше не можу мовчати. Страх — це не варіант. Люди та діти Палестини, особливо в Секторі Гази, не можуть дозволити собі нашої мовчанки. Не ми хоробрі — вони хоробрі. Моє серце спливає кров'ю від болю від травми, яку я бачу, а також від травми поколінь моєї палестинської крові. Бачачи наслідки авіаударів у Секторі Гази, я сумую разом із усіма матерями, які втратили дітей, і дітьми, які плачуть на самоті, усіма втраченими батьками, братами, сестрами, дядьками, тітками, друзями, які ніколи більше не ходитимуть цією землею. Я сумую за ізраїльськими сім'ями, яким довелося пережити біль і наслідки подій 7 жовтня», — поділилася Белла.

Читайте також: Сандра Буллок вперше з'явилася на публіці після смерті бойфренда

Хадід засудила початок війни ХАМАСом і зазначила, що через такі угруповання палестинців у всьому світі сприймають як терористів, а не борців за свободу.

«Незалежно від історії країни, я засуджую терористичні напади на будь-яких мирних жителів, де б вони не знаходилися. Заподіяння шкоди жінкам і дітям та терор не приносять і не повинні приносити жодної користі руху за Вільну Палестину. В глибині душі я вірю, що жодну дитину, жодну людину ніде не можна забирати з сім'ї ні на час, ні на невизначений термін. Це стосується як ізраїльтян, так і палестинців. Важливо розуміти, як важко бути палестинцем у світі, який вважає нас не більше ніж терористами, які чинили опір миру. Це шкідливо, це соромно і це категорично неправильно», — сказала вона.

Також модель поділилася історією свого батька-палестинця, сім'я якого була змушена стати біженцями і переїхати в чужу країну.

«Мій батько народився в Назареті в рік Накби (переселення 750 000 палестинців у 1948 році). Через дев'ять днів після його народження він на руках матері разом зі своєю сім'єю був вигнаний з їхнього будинку в Палестині, стаючи біженцями далеко від місця, яке вони колись називали будинком. Мої бабуся та дідусь, яким ніколи не дозволять повернутися. Моя сім'я протягом 75 років була свідком насильства проти палестинського народу, насамперед жорстоких вторгнень поселенців, які призвели до руйнування цілих громад, холоднокровних вбивств та насильницького вигнання сімей з їхніх будинків. Практика поселень на палестинській землі продовжується і донині. Біль від цього неймовірний», — написала Белла.

Наприкінці публікації Хадід закликала всіх об'єднатися заради миру, незважаючи на розбіжності через релігію, та допомогти жителям Сектору Гази. Також зірка звинуватила у війні політиків.

«Ми всі повинні об'єднатися, захищаючи людяність і співчуття, і вимагаючи, щоб наші лідери робили те саме. Усі релігії — це мир. Саме уряди корумповані і переплетення цих двох релігій є найбільшим гріхом з усіх. Ми єдині, і Бог утворив усіх рівними. Будь-яке кровопролиття, сльози та тіла слід оплакувати з однаковою повагою. У Секторі Гази існує невідкладна гуманітарна криза, яка потребує вжиття заходів. Сім'ї потребують доступу до води та їжі. Лікарням необхідне паливо для живлення генераторів, догляду за пораненими та підтримки життя людей. У воєн є закони — і їх треба дотримуватись, незважаючи ні на що. Нам необхідно продовжувати чинити тиск на наших лідерів, де б ми не знаходилися, щоб не забувати про нагальні потреби народу Гази та гарантувати, що безневинні палестинські громадяни не стануть забутими жертвами цієї війни. Я підтримую людство, знаючи, що мир і безпека належать усім нам», — наголосила Хадід.
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Bella

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999