«Розлучилися б ще 10 років тому»: Полякова зізналася, що допомогло зберегти її шлюб із Буряковським

22 декабря 2023, 11:28
Шоу-бизнес
«Розлучилися б ще 10 років тому»: Полякова зізналася, що допомогло зберегти її шлюб із Буряковським © instagram.com/polyakovamusic

Українська виконавиця Оля Полякова розповіла, що врятувало її від розлучення із чоловіком Вадимом Буряковським. У новому випуску YouTube-шоу «Дорослі дівчата» артистка з гумором заявила, що її шлюб розпався б ще 10 років тому, якби під час сімейних сварок вона не використовувала матюки.

Читайте також: Колишня помічниця Віна Дізеля подала на нього до суду за сексуальні домагання

Таке зізнання Полякова зробила після того, як її співведуча Маша Єфросиніна розповіла про одне дослідження впливу матюків на витривалість людини. Витривалішою виявилася та група людей, яким дозволялося лаятися матом під час випробування холодом.

«Боже, я зрозуміла, чому так довго живу зі своїм чоловіком. Якби я не матюкалася на нього, ми вже розлучилися б ще 10 років тому», — сказала Полякова.

Єфросиніна ж заявила, що не використовує нецензурну лексику в розмовах з чоловіком Тимуром Хромаєвим, оскільки впевнена, що в їхньому випадку все закінчилося б розставанням.

«Я боюсь навіть про це подумати. Ми взагалі так не лаємося, як ви. Якщо я йому колись скажу: "Пішов..." — це кінець. Думаю, я його більше не побачу», — поділилася Маша.