Лілія Ребрик розповіла про свій найщасливіший день у 2023 році

11 января, 17:03
Шоу-бизнес
Лілія Ребрик розповіла про свій найщасливіший день у 2023 році © instagram.com/liliia.rebrik

Українська ведуча та акторка Лілія Ребрик, яка у березні стане багатодітною мамою, розповіла колишньому колезі з шоу «Ранок з Україною» Анатолію Анатолічу про свій найщасливіший день минулого року.

Читайте також: BAFTA-2024: ведущим премії стане один із виконавців ролі Доктора Хто

В інтерв'ю знаменитість зізналася, що найприємніші спогади у неї залишилися про день, коли вона дізналася, що чекає на третю дитину. Під час літнього відпочинку з дочками та батьками вона відчула, що вагітна.

Лілія розповіла про це телефоном чоловікові Андрію Дикому. За словами Ребрик, хореограф вже зустрічав її із тестом, щоб підтвердити здогади. Наступного ранку пара повідомила своїх близьких про майбутнє поповнення в сім'ї.

«Коли тест показав позитивний результат на вагітність. я відразу сказала чоловікові. Ми обіймалися. Зайшли діти, такі «А що у вас тут відбувається?». Ми були в Чернівцях в квартирі моїх батьків, в домі, де я виросла, де прошло моє дитинство. І ясна річ, що відразу і батьки були вже в курсі. Це був такий градус радості», — згадала ведуча.

Також Лілія розповіла, як її дочки відреагували на те, що невдовзі у сім'ї з'явиться ще одна дитина. Молодша Поліна ставила різні питання про майбутню сестру, а старша Діана пояснювала Поліні, що малюк ще не скоро з'явиться.

««Поля розпитувала. Діана говорила з позиції старшої сестри, мовляв: Поля не поспішай, тут ще довгий-довгий процес», — поділилася Ребрик.

Раніше ми назвали, що пісню Соловій незаконно використали росіяни в льодовому шоу Навки.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают