«Ішла як на розстріл»: Монро згадала, як проходила ВЛК для отримання військового квитка

20 февраля, 14:31
Шоу-бизнес
«Ішла як на розстріл»: Монро згадала, як проходила ВЛК для отримання військового квитка © instagram.com/monritta

Українська блогерка та громадська діячка Монро, яка раніше була відома як травесті-діва, зізналася, що має військовий квиток. У новому інтерв'ю для подкасту «Ночі Дівочі» світська левиця розсекретила, що їй знадобився документ для навчання у магістратурі Київського інституту сучасної психології та психотерапії.

Читайте також: Монро змінила прізвище у паспорті та розповіла про трансгендерний перехід

Монро, яка зараз у процесі трансгендерного переходу, зізналася, що у неї був старий військовий квиток, але вона вирішила його оновити. Зірка вирушила до територіального центру комплектування (ТЦК), звідки отримала направлення на військово-лікарську комісію (ВЛК).

Монро зазначила, що очікувала засудження, проте до неї нормально ставилися під час комісії та навіть просили зробити фото. Зірка, чиє справжнє Олександр Федяєв, додала, що відреагує на повістку «адекватно». Блогерка впевнена, що якби її відправили на фронт, то вона «пристосувалася б».

«Мені потрібен був документ, тому що я вступила навчатись. У мене був старий-старий документ, можливо, мені тоді було 16−17 років. Можливо, і його було б достатньо, але я вирішила закрити це питання. Я була в ТЦК. У мене є документ, військовий квиток. Я пройшла ВЛК. Чому це викликає стільки шоку? Сама пішла. Прийшла. Красива. Добрий вечір. Направили на ВЛК. О дев’ятій ранку ВЛК, з аналізом сечі. Пройшла. ВЛК одну, другу. Міську ще потім пройшла. Мені складно про це казати. Це я хорохорюсь, але йшла я як на розстріл. Мені потрібен був документ, тому що я вступила вчитися. У мене не було, був старий-старий документ. Можливо, і його було б достатньо, але я вирішила, я розуміла, що це або буде відстрочка, або буде "вилучено". Мені потрібен був документ, я була готова на все. Я очікувала поглядів, це ж усі мої страхи з дитинства — найбільші страхи і травми я отримала у школі в чоловічій роздягальні. Це жах. Але ніхто мені жодного слова не сказав, хто впізнавав, просили фото. І це для мене було просто до сліз», — зізналася вона.

Раніше ми писали про Огнєвіч звинуватили в лицемірстві та неповазі до військових.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают