«На хвору людину дивно ображатися»: Кошмал висловилася про російських акторів «Сватів»

22 апреля, 12:10
Шоу-бизнес
«На хвору людину дивно ображатися»: Кошмал висловилася про російських акторів «Сватів» © instagram.com/smorkovkina

Українська акторка Анна Кошмал, яка стала відомою після ролі Жені Ковальової у «Сватах», висловилася про своїх колишніх колег по серіалу. Знаменитість під час зйомок проєкту «Вихідний 2.0» заявила, що вона ніколи не мала дружніх стосунків із російськими акторами «Сватів».

Читайте також: Санта Дімопулос розсекретила свої джерела доходу після розлучення з бізнесменом

За словами Кошмал, вона й не очікувала, що Федір Добронравов, Тетяна Кравченко та інші зірки «Сватів» із країни-агресора підтримають Україну, тому вона не має жодних образ і розчарувань із цього приводу. Акторка додала, що їй абсолютно байдуже, що про неї говорять екс-колеги в інтерв'ю пропагандистським ЗМІ.

«На хвору людину якось дивно ображатися. Всі чомусь думають, якщо ми в серіалі родина, то у нас і в житті такі стосунки. Але це неправда. Ми могли разом повечеряти, поговорити на якісь теми, щось пожартувати. Але ми ніколи поза проєктом не списувалися, не зідзвонювалися. У мене навіть немає жодного номера телефона цих людей. У нас ніколи не було контакту. Ми приїхали, попрацювали й роз'їхалися. Ніколи не було ніяких родинних зв’язків. Лише робочі стосунки. Вони мені абсолютно чужі люди. І сказати, що я якось засмутилася, то я нічого не втратила. Я нічого від них не чекала. У мене не було жодних розчарувань або образ. Мене це взагалі не хвилює. Я розумію, що це все робилося, щоб підігрівати цей конфлікт. Дуже чекали від мене відповіді. Хай роблять, говорять, що заманеться. Хай самі в цьому болоті возяться. Сьогодні я це бачу інакше: не завжди розумієш, з якими людьми ти перебуваєш поруч», — сказала Анна.

Єдиний російський актор «Сватов», який виступив проти війни в Україні, — це Олександр Феклістов, котрий зіграв Берковича. Кошмал зізналася, що близько не спілкувалася з Феклістовим, проте знала про його проукраїнську позицію і впевнена, що він уже виїхав із РФ.

«Він завжди був дуже проукраїнським. Ми з ним не спілкувалася особисто, я лише бачила його підтримку. Відео, яке він записав. Я впевнена, що він поїхав. У нього і так уже були плани. Наскільки я знаю», — пояснила акторка.

Зазначимо, що два місяці тому Олександр Феклістов дав в інтерв'ю, в якому вперше розповів про свою еміграцію до Іспанії.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают