Остапчук відповів на заяву Байди, що отримав відстрочку після дзвінка другові з Верховної Ради

27 июня, 12:49
Шоу-бизнес
Остапчук відповів на заяву Байди, що отримав відстрочку після дзвінка другові з Верховної Ради © instagram.com/ouratlanticofficial

Відомий український ведучий та шоумен прокоментував заяву фронтмена гурту Our Atlantic Віктора Байди про те, що він отримав відстрочку від мобілізації завдяки «кумівству». 26 червня співак написав в інстаграм, що тиждень тому разом із Остапчуком проходив ВЛК у поліклініці на Щербакова. 

«Він єдиний, хто проходив ВЛК з супроводом поліції та хвалився мені, що проходить все без черг, хоча насправді це має бути доступним для всіх», — поскаржився артист.

Після медогляду Байду, Остапчука та ще п'ятьох чоловіків доправили в Шевченківський ТЦК. За словами Віктора, о 23:00 всі сиділи в автобусі в очікуванні, коли їх відвезуть до розподільчого пункту на ДВРЗ, окрім Володимира. Вже у казармі співак дізнався від одного з хлопців його групи мобілізованих, що ведучий зателефонував другу у Верховну Раду і йому дали відстрочку на місяць. 

«Зрозумійте мене правильно, я не намагаюся зруйнувати комусь життя, але таке беззаконня та кумівство розколює українське суспільство. Чим Володимир Остапчук кращий від інших громадян України, які не дивлячись на жорстокий та неправомірний метод мобілізації все одно готові захищати Україну від ворога», — написав Байда.

Майже через добу після виходу цієї публікації Остапчук оприлюднив в інстаграм-сторіз довгу заяву, в якій пояснив, що, на відміну від інших чоловіків, які проходили з ним ВВК, він не оновлював дані, а ставав на облік. За словами телезірки, він отримав повістку від Шевченківського ТЦК, проте пізніше виявилося, що комісію потрібно пройти за пропискою у Подільському районі. Черга рухалася повільно, а термін для становлення на облік спливав. Тому Володимир вирішив звернутися за порадою до поліції. Там йому розповіли, що зараз він може все пройти у Шевченківському ТЦК, аби зафіксувати, що він здійснив зобов'язання. А потім все перепройти за місцем прописки.

«Бачив допис від хлопця, з яким проходив ВЛК. Думаю, треба пояснити: він запитай чим ми відрізняємося. Лише тим, що я не оновлював дані, а ставав на облік. Через те, що колись я від’їжджав жити в Канаду, я був знятий з обліку. Так ось 18 травня мені дали повістку на оновлення даних представники Шевченківського ТЦК. Через декілька днів я прийшов у Ш ТЦК, але мені сказали, що треба йти за місцем прописки у Подільське. Я ходив туди місяць, але через черги ніяк не міг потрапити й тому згодом зателефонував у поліцію, тому що термін, за який я мав стати на облік, збігає. Вони сказали, шо треба пройти у Шевченківському, щоб зафіксувати, що я виконав все, а потім буде час перепройти в Подільскому. Тому 19 червня я пішов у Шевченківське ТЦК, щоб стати на облік.  Але прописаний я у Подільському районі, тому зараз мене перенаправили у Подільське ТЦК. І всю цю процедуру  я проходжу заново. А це займає час. Вся інформація є у доступі. Той, хто хоче, може перевірити», — написав він.

Остапчук відповів на чутки про відстрочку instagram.com/vova_ostapchuk

Раніше ми писали, що Інна та Тимур Мірошниченки показали перше відео з прийомною дочкою.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают