Кріс Дженнер видалить яєчники після виявлення у неї пухлини

Мама сестер Кардаш'ян-Дженнер готується до операції

tochka.net
tochka.net
автор
4 июля, 14:22
Шоу-бизнес
Кріс Дженнер видалить яєчники після виявлення у неї пухлини © Getty Images

Американська телезірка, продюсерка та підприємниця Кріс Дженнер оголосила про серйозні проблеми зі здоров'ям. У новому епізоді шоу «Сімейство Кардаш'ян», який вийшов на Hulu 4 липня, 68-річна знаменитість розплакалася, розповідаючи своїм дочкам, що їй потрібно видалити яєчники через невелику пухлину.

Читайте також: Вікторія та Девід Бекхем повторили весільні образи з нагоди 25-річчя їхнього шлюбу

«Я пішла до лікаря і зробила сканування. Вони виявили — і це мене дуже хвилює — кісту та невелику пухлину на моєму яєчнику. Я пішла до лікаря, і мені потрібно видалити яєчники. Я дуже переживаю з цього приводу, бо саме там були зачаті всі мої діти. Ось де вони були вирощені. Для мене це дуже священне місце. Емоційна частина для мене — це просто пережити це. Якщо мені вдасться пройти заміну кульшового суглоба, значить, я зможу пережити і це. Я не нервую, коли мене присипляють, але потім ти йдеш робити це, і це так реально. Це також пов'язано зі старінням та ознакою того, що ми закінчили з цією частиною вашого життя. Це ціла глава, яка закрита», поділилася переживаннями Кріс.

Троє із шістьох дітей Дженнер зізналися на камеру, як відреагували на новину про те, що їхній мамі доведеться перенести хірургічне втручання.

Кім Кардаш'ян сказала: «Зробити операцію та видалити яєчник — це справді велика справа. Мені дуже шкода її. Я навіть не можу собі уявити, що ти опинишся в такій ситуації і як тобі буде по-справжньому страшно пройти через це».

Кортні Кардаш'ян поспівчувала емоціям своєї мами, сказавши: «Я повністю розумію, що відчуває моя мама, тому що я відчувала те ж саме. Це схоже на твою жіночу силу, і це не означає, що ти забираєш її, але я відчула би це сентиментальне почуття від того, що вона створила».

Кендал Дженнер зізналася, що не розуміє, чому Кріс раніше не зосередилася на своєму здоров'ї. «Я розумію її емоції, і це сумно, бо вона привела у цей світ усіх своїх дітей. Але в той же час, для чого ми будемо їх більше використовувати. Якщо вони потенційно завдають вам шкоди, давайте приберемо їх звідти», — сказала вона.

@dailymailshowbiz Kris Jenner is having her ovaries surgically removed after she was diagnosed with a tumor on one of her organs

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999
Сейчас обсуждают